+38(068) 582-94-92+38(050) 829-69-39

Балясини з дерева

price

Балясини використовуються для більшості типів сходів. Завдяки балясинам, Ви будете почувати себе в безпеці під час спуску або підйому по сходах. Також балясини – це декоративна складова сходів. Компанія «Золотий перетин» займається виробництвом різьблених балясин при замовленні дерев’яних сходів.

Сходову конструкцію складають окремі елементи, і від якості і міцності кожного з них залежить міцність цілої сходів. Одним з найважливіших елементів є балясини – опорні стовпчики перильних огорож. Саме на них кріпляться перила і саме вони є основою для безпеки спуску / підйому сходами. Особливо важливо це для тих, у кого вдома є літні люди або діти – ці дві категорії людей найбільш часто використовують поручні сходів.
Існують різні види балясин. Але, краще всього вибрати балясини з дерева. Вони міцні, довговічні, красиво виглядають на сходах з різьбленням. Також, абсолютно безпечні. Але дерево вимагає додаткової обробки для підвищення експлуатаційних характеристик. Тому, перед тим, як перетворити масив в певний виріб, деревину піддають спеціальній обробці. Її просочують різними засобами для зміцнення, захисту від зносу, комах і вологи. Так міцний матеріал стає не просто міцним, а й надзвичайно надійним.

Наша компанія виготовляє:

  • балясини циліндричного типу (прості й універсальні);
  • плоскі балясини;
  • скульптурні дерев’яні балясини, прикрашені різьбленням;
  • ковані балясини;