10 найкращих фото сходів у приватному будинку

Що може бать краще в плануванні трансформації будинку, як не обговорення дизайну інтер’єру! Ми так любимо переглядати безліч красивих зразків, перш ніж вибрати матеріал, форму, одиницю товару … та й взагалі все. Чого вже там гріха таїти, у деяких з нас процес підбору «того самого, ідеального» займає іноді більше часу, ніж сам ремонт.

Оскільки сходи – це одна з найважливіших складових нашого будинку або квартири, то до її вибору потрібно підійти дуже серйозно. Але не потрібно відразу засмучуватися і робити серйозне обличчя, ми допоможемо Вам з вибором. Ми переглянули мільйони різних графічних файлів, щоб вибрати тільки ті сходи фото яких вразить Вас до глибини душі!

  • Класика – завжди в моді

classic_stairs

Дивіться на ці дерев’яні сходи фото яких так і говорить кожному гостю: “I’m classy, ​​cause I’m classic”. Такі сходи ніколи не вийдуть з моди, але будьте обережні: при різному підборі навколишніх елементів інтер’єру вони можуть виглядати як шикарно, так і дуже вже нудно.

  • Геометрія

geometry_stairs

Чіткі, ламані лінії в інтер’єрі – вірний спосіб зробити простір повітряним і стильним.

  • Плавні лінії

smoothy_stairs

На противагу геометрії – ніжність плавних ліній, яка допоможе згладити кути та додати витонченості Вашому інтер’єру.

  • Функціональність

functional_stairs

Сходи в будинку фото яких Ви бачите Вище, це не тільки елемент дизайну, інструмент підйому на другий поверх, а й місце, яке можна з розумом використовувати і зберігати там речі, тим самим звільняючи простір в кімнаті!

  • Вигадливий шик

elite_stairs

Якщо Ви хочете відчути себе королем чи королевою, – такі сходи точно в цьому допоможуть. Весь секрет у тому, щоб використовувати ковані елементи, а також фігурне різьблення. Але пам’ятайте, що відповідно, і ціна таких сходів – королівська.

  • Злиття з природою

nature_stairs

Використання необроблених природних матеріалів в інтер’єрі – це цікавий і модний підхід. Поєднуючи різні текстури: шорсткого зрубу дерева та гладких стін можна домогтися дуже цікавого стилістичного ефекту.

  • Дивина форм

strange_stairs

Граючи з формою на фото сходів на другий поверх, які представлені вище, промисловий дизайнер створив щось особливе. Він показав нам, як можна з простих матеріалів створити справжні шедеври.

  • Мінімалізм

minimalism_stairs

Більше світла, більше місця, менше деталей! Якщо для Вас це не просто слова, то сходи в стилі мінімалізм точно Вам сподобаються.

  • Нестандартні рішення

sliade_stairs

Ну, тут все без коментарів.

  • Малюнок

painted_stairs

На останок, якщо у Вас немає можливості замінити стару драбину на нову – завжди можна щось прикрасити! Такий варіант допоможе Вам підніматися і спускатися з посмішкою, поки не підзаробите на нові сходи!

Послуги компанії