ДЕРЕВ’ЯНІ СХОДИ від виробника

Сучасні дерев’яні сходи під замовлення у Києві

Красиві дерев’яні сходи – це гордість будь-якого власника! Головна і найважливіша відмінність сучасних сходів від звичайних полягає в практичності та оригінальності форм. До того ж сучасні сходи в будинку відіграють роль елементу, що пов’язує між собою поверхи дому, а також є головною окрасою оселі. Це повноправна частина дизайну, яка виготовляється в єдиному екземплярі. Саме сходи з дерева визначають саму сутність поняття ексклюзивності. Так як натуральне дерево має свій неповторний природний малюнок, то і кожна сходинка стає єдиною і унікальною в своєму роді. Здавна дерево вважається цінним матеріалом для створення внутрішніх і зовнішніх оздоблень інтер’єрів. Щоб там не казали, а коли помічаєш встановлені дерев’яні гвинтові сходи, стає зрозуміло, що в домі панує достаток.

Наша компанія виготовляє унікальні та якісні дерев’яні сходи на замовлення. Спираючись на свій багатий досвід роботи, а саме терміном в 20 років, ми можемо з упевненістю сказати, що всі покупці на території України знають, що виготовлення сходів для будинку без всяких побоювань варто довіряти тільки нашій компанії. Професіоналізм і відповідальність за високу якість – ось наші принципи та пріоритети. Серед наших постійних клієнтів багато відомих персон, які цінують кваліфікацію майстрів і високу якість матеріалів.

Тільки унікальні форми та дизайн, тільки якісні матеріали. Все це ми готуємо для Вас, так як нам важливі Ваші позитивні відгуки. Ми будемо намагатися створити для Вас такі сходи, як Ви мріяли. Як тільки Ви визначитеся з вибором своєї мрії, як тільки візуалізуєте її і зможете висловити, – ми готові Вам допомогти з її виконанням. Адже так важливо облаштувати для Вашого будинку дійсно красиві і чудові дерев’яні сходи, які будуть всім своїм виглядом говорити: «У цьому будинку Вам буде добре і ми раді Вас бачити, дорогий гість!».

Основні пріоритети нашої компанії:

У процесі роботи ми використовуємо лише цінні породи дерева, які виглядають вишукано і зберігають розкішний зовнішній вигляд і відмінну функціональність протягом довгого часу. Якщо бути точними, сходи добре виготовляти з кращих сортів ясена, дуба, клена і т.д. Яку б породу або сорт деревини Ви не вибрали, кожна деталь пройде ретельну обробку спеціалізованими засобами, що неодмінно збільшать термін експлуатації дерева сходових конструкцій.

Кожна окрема модель сходів, розроблена під замовлення – це результат ручної авторської роботи наших фахівців. Незалежно від того, хочете Ви замовити сходи для дому або офісу, твори столярного мистецтва, створені нами, прекрасно доповнять дорогий інтер’єр. Гвинтові, Г-подібні або сходи з різьбою продемонструють престиж та якість Вашого житла. Такі сходи в дім привнесуть особливу атмосферу аристократизму й вишуканості.

Ми не робимо однакових об’єктів, не повторюємо чужі. Кожні дерев’яні сходи унікальні в своєму роді і розроблені спеціально під Ваш смак.

Кожному майстрові відомо, що дерево – це дуже примхливий в роботі матеріал, проте наші фахівці втілюють у життя найважчі проекти. Після того, як Ви вирішите купити сходи, ми проведемо всі необхідні розрахунки, щоб виріб вписався в простір будинку аж до міліметра. Ми враховуємо всі індивідуальні особливості Вашого будинку, включаючи ті параметри, від яких залежить зручність кроку людини.

Наші майстри використовують свій досвід і знання для виготовлення сходів, а форма й оформлення залежить тільки від Ваших потреб і побажань. Для кожного клієнта ми розробляємо ексклюзивний ескіз, оскільки у своїй філософії прагнемо підкреслити яскраву особистість Замовника в виготовленому для нього виробі.

Ми розуміємо, що саме важливо для наших клієнтів. Суворо погоджуємо до дрібниць всі нюанси. Будуть враховані всі Ваші зауваження, а кожне питання – обговорене і залагоджене. Навіть технічні подробиці проекту ми з Вами обговоримо і пояснимо деталі зрозумілими нормальній людині словами. У будь-який момент Ви можете подивитися, які роботи вже були зроблені і на якому етапі втілення знаходиться проект.

Наша компанія дуже відповідальна щодо термінів, і взагалі, до всіх часових рамок зі створення проектів. Ми контролюємо роботу всіх наших співробітників на кожному етапі, і якщо це потрібно  - підганяємо їх. Але не хвилюйтеся, не залежно від стислості строків, наша продукція буде виготовлена ​​якісно, ​​з розумом та з урахуванням всіх технологічних правил по їх створенню. Якщо Вам потрібні сходи в будинок, ми швидко і оперативно допоможемо їх там побачити. Але при замовленні, обов’язково потрібно враховувати складність виконуваних робіт. Очевидно, що сходи з різьбою будуть займати більший проміжок часу для їх виготовлення. Закликаємо Вас використовувати ясність розуму і логіку, при очікуванні Вашого замовлення. Будьте впевнені, Ваше замовлення варте того, щоб трішки почекати.

Наша продукція створюється для внутрішніх і зовнішніх оформлень інтер’єрів. Так як замовник буде безпосередньо контактувати з нашими виробами, ми повинні забезпечити безпеку його здоров’я і самопочуття його гостей. Саме тому, ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які ні в якому разі не завдадуть шкоди Вашому здоров’ю.

Оскільки ми дорожимо своєю репутацією, продаж сходів у нас здійснюється із суворим дотриманням гарантійних зобов’язань. Як протягом гарантійного терміну, так і в будь-який час після нього, Ви можете сміливо розраховувати на оперативну доброзичливу реакцію і повний спектр сервісних послуг з нашого боку.

Також пам’ятайте, що наші вироби служать набагато довше, адже дерево – матеріал, який при правильному догляді може зберігати первозданну красу майже вічно.

Як зробити замовлення на будівництво сходів у Києві?

Щоб придбати сходи в місті Київ Вам потрібно докласти мінімум зусиль. Досить лише зробити дзвінок і розповісти нам про своє бачення ідеальних сходів. З цього починається наше спільне співробітництво. З урахуванням Ваших побажань, наші фахівці сформують попередню пропозицію. Ми дамо кілька порад про те, якого типу дерев’яні сходи підійдуть Вашому будинку, а також розрахуємо попередні ціни.

Наступний технічний етап передбачає приїзд замірника, а якщо у Вас нема візуалізації, також нашого художника, та формування остаточної пропозиції. Всі поради фахівців на даному етапі будуть ґрунтуватися на техніці безпеки і бажанні створити для Вас сходи найвищої якості та зносостійкості, які будуть зручні та практичні.

На заключному етапі здійснюється безпосереднє виготовлення сходів і їхнє встановлення. Готову конструкцію наші майстри встановлять в будинку, і Ви побачите, що дерев’яні сходи ідеально підходить під Ваш інтер’єр. У нас на виготовлення сходів ціна в Києві відповідає якості, тому Ви залишетесь задоволеними. Ми гарантуємо їхній бездоганний і неповторний вигляд, під стать Вашому характеру й статусу в суспільстві.

Все що Вам потрібно для отримання наших чудових дерев’яних виробів, це захотіти, визначитися з дизайном та зробити замовлення. Надіємося портфоліо робіт на нашому сайті допоможе Вам у виборі.

Вибираючи сходи з дерева – в першу чергу зверніть увагу на різноманітність стилів. Адже з технічною стороною завдання ми впораємося на совість. Тому, Вам не потрібно хвилюватися про підрахунки і вимірах. Вам залишається творча частина замовлення. Працюючи з нашим Художником, Ви можете втілити свою мрію в життя. Якщо у Вас вже є картинка ідеальної сходи в голові, то за допомогою художника вона стане дизайн-проектом. Потім 3-Д моделлю, і вже незабаром – справжньою драбиною, яка прикрасить Ваш будинок. Що також важливо знати, це те, що обмежений простір ще не означає, що сходи повинна бути простою. Можна створити дивовижні вироби, які будуть органічно виглядати навіть у двох-рівневої квартирі. Правильно підібрані елементи, деревина і стиль вирішують все.

Кожне замовлення виповнюється індивідуально. До нього розробляємо ексклюзивний дизайн, затверджуючи всі вирішальні моменти з Вами. Відтінки дерева, його текстуру – все підбираємо під Ваші смаки. Вигини поручня і балясин зачаровують Вас своєю оригінальністю і плавними лініями. Ніжність з’єдналася з потужністю масиву дерева, у створених сходах. Це неймовірний тандем таких різних, здавалося б, понять чарує своєю гармонією. Плюс, в чому краса сходів на замовлення, це в ідеальному виконанні замовлення. Адже майстри аж до міліметра розраховують всі розміри, щоб не було ні єдиного скрипу.

Все що Вам потрібно для отримання наших чудових дерев’яних виробів, це захотіти, визначитися з дизайном та зробити замовлення. Надіємося портфоліо робіт на нашому сайті допоможе Вам у виборі.

Сходи Україна замовляє лише у нас, адже ми справжні професіонали у своїй справі. Поспішайте сходи дерев’яні купити, щоб покращити естетичний вигляд свого будинку. Ніщо не зрівняється з приємним відчуттям від того, як задоволені клієнти дякують нам за плідну роботу. Тому ми пропонуємо Вам сходи для будинку Київ.

Ви станете власником чудового виробу, який займе місце перлини Вашої домашньої колекції після того, як наважитесь сходи купити Київ.

Якщо Ви звикли не дивитися на цінник, а купувати тільки якісні та респектабельні речі, ласкаво просимо до нас. Оцінивши нашу пропозицію, у Вас, безсумнівно, виникне думка: “Куплю сходи!” Підтверджено нашими клієнтами.

А щоб кімната, де Ви встановили сходи, виглядала якнайкраще і гармонічніше, рекомендуємо замовити меблі з дерева на нашому сайті. Завдяки ретельній роботі наших дизайнерів Ви отримаєте дійсно красивий простір у Вашому домі.

Звертайтесь і замовляйте сучасні сходи з натурального дерева в Києві!!

(Нету результата)

Послуги компанії