Дерев’яні поручні

price

Дерев’яні поручні – важливі елементи сходів. Вони забезпечують комфорт, безпеку та зручність пересування. Згідно з вимогами сучасного світу,  поручні, окрім вище перерахованих функцій,  також покликані створювати естетичний вигляд сходів і приміщення, де вона знаходиться. Дерев’яні поручні допоможуть, як прикрасити Ваш будинок, так і надмірно навантажити простір своїми габаритами. При замовленні перил, рекомендується користуватися послугами кваліфікованого майстра, так як поручні – це ключовий елемент конструкції та, відповідно, приміщення в цілому. Наша компанія пропонує кожному покупцю можливість вибору якісних поручнів із безлічі найменувань.

Дерев’яні поручні відіграють важливу роль як в конструкції сходів, так і в інтер’єрі Вашого будинку. Поручні будь-якої колірної гами або форми, старі чи нові, різного матеріалу з легкістю перетворять Ваше житло, наповнять будинок природністю, романтизмом і затишністю.

Переваги дерев’яних поручнів:

У порівнянні з іншими видами огороджень, дерев’яні перила володіють явними перевагами:

  1. Високі естетичні показники;
  2. Довгий термін використання;
  3. Міцність, надійність;
  4. Екологічно чисті матеріали;
  5. Широкі декоративні можливості;
  6. Простота встановлення.

Сходові огородження Ви можете придумати самі: їх стиль, форму, яку хотіли б їм надати. Ваше бажання наші майстри зможуть втілити в життя.

Перила для сучасних сходів

Щоб вибрати кращий варіант перил для сходів з дерева – зверніть увагу на багатий вибір деревини. Популярним рішенням є вибір однієї з «класичних» порід – ясена, бука або дуба. Їх деревина практично не піддається гниттю, і може служити століттями своїм власникам. А адже це головне, по чому ми вибираємо перила для сходів, – надійність. Саме її гарантує дуб, бук, а також ясен або сосна.

Встановлення дерев’яних поручнів з дорогої деревини підвищити загальну вартість сходів, але ніяк не вплине на її міцність. Адже ми розраховуємо все так, щоб бути впевненими в якості і довгостроковому результаті роботи.

ограждение

Стильові рішення для перильних огорож

Величезний плюс дерев’яних огорож для сходів в тому, що немає межі досконалості. Адже виготовити можна перила дерев’яні будь-які, справді будь-якої форми. Це може бути окремо поручень на ковку, може бути перила з балясинами, а можна втілити і зовсім оригінальні варіанти.

Наприклад, ось дерев’яні перила фото яких доводить, що єдине обмеження – це фантазія. Технічно можливо все.

ограждение2

Наші спеціалісти створюють дивовижні проекти. У нас відмінне творче бачення. Також,ми наділені такою важливою властивістю, як розуміння Клієнта – вміємо вловити індивідуальний стиль і передати його в кресленнях майбутнього виробу. Саме тому такі, як у нас, дерев’яні перила купити Ви не зможете ніде. Ми працюємо як на замовлення, так і поставляємо готові партії товарів. Наш професіоналізм і Ваш ентузіазм разом – величезна сила для перетворення будинків по всій країні.

Дерев’яні, металеві і комбіновані перила на замовлення!

Іноді нам не вистачає різноманітності в інтер’єрі, і тоді ми вдаємося до змішання стилів, модифікації форм і використання все нових матеріалів. Наша компанія може запропонувати Вам створення перил, які будуть включати в себе, як дерево, так і метал.

Якщо Ви хочете придбати оригінальні, неповторні поручні, наша компанія надає Вам можливість замовити комбіновані вироби з дерева і металу. Ви можете додати кування елементи до дерев’яних сходах, це зробить її незвичайною. Вона стане не просто функціональної, але й декоративною частиною інтер’єру.

Для того щоб встановлення поручнів пройшло з легкістю, рекомендуємо Вам, зателефонувати нам прямо зараз і проконсультуватися з нашими кращими майстрами! Адже наша компанія існує, щоб виконувати Ваші мрії!

Телефонуйте і замовляйте дерев’яні перила нашого виробництва вже зараз!

(7голосов, оценка: 2.71 из 5)

Послуги компанії