Дизайн сходів

Сучасні елітні сходи – це важливий елемент архітектури, який задає ідею всього приміщення. Розкішний дизайн сходів притягує погляди і викликає захоплення, підкреслює елегантність будинку, а також свідчить про високий статус домовласника, демонструє його гарний смак. Ексклюзивний дизайн сходів вибирають ті, хто цінує якісні речі і звик оточувати себе розкішшю.

Авторський інтер’єр сходів схожий на костюм, замовлений у першокласного модельєра. Він унікальний, неповторний, а головне скроєний саме під Вас. Замовляючи індивідуальний дизайн сходів у компанії “Золотий перетин”, Ви створюєте світ, де все підпорядковано Вашим побажанням. При роботі над проектом наш дизайнер керується Вашим стилем життя, звичками, смаками, а не стандартними рішеннями і звичними шаблонами. Так, такий дизайн-проект коштує дорого, але хіба це поняття не входить в стиль Вашого життя?

Який варіант дизайну вибрати?

Наші майстри, що володіють тонким художнім смаком, зможуть створити ексклюзивний зразок, гідний Вашого становища. Ми використовуємо ази дизайнерських напрямків, однак враховуємо індивідуальні особливості кожного об’єкта. Наприклад, ми можемо запропонувати Вам такі варіанти оформлення сходової конструкції:

  1.  Нейтральний або універсальний дизайн, в основі якого лежать стриманість і консерватизм. Якщо Ви колись зберетеся кардинально поміняти стилістику будинку, сходи органічно впишуться в новий інтер’єр.
  2. Класичний дизайн, характерною рисою якого є витонченість ліній. Тут буде доречно використовувати різьблення в якості прикраси.
  3. Сучасний дизайн, який відповідає духові нашого часу. Підходить для втілення найсміливіших задумів. Можливе комбінування різних матеріалів.
  4. Дизайн в стилі кантрі або “під старовину”. За допомогою грубо обтесаних колод, потертостей і спеціально затемненого дерева можна створити образ старого житла.

Елітний дизайн для тих, хто цінує розкіш!

Кожні створені нами сходи – це результат кропіткої роботи дизайнерів та конструкторів. Вони враховують всі деталі нинішнього або майбутнього інтер’єру Вашого будинку, щоб сходи чудово його доповнили. Наші майстри поділяють Ваше прагнення до досконалості й гарантують індивідуальний підхід до всіх деталей.

Ексклюзивний дизайн – це відображення Вашого внутрішнього світу!

(Нету результата)

Послуги компанії