Дизайн сходів: тренди 2019 року

Сходи – душа кожного будинку. Часто ми не розуміємо важливість сходів для дизайну і стилю. Ми використовуємо сходи так часто, що перестаємо їх помічати, і забуваємо, наскільки вони корисні і чудові. У 2019 році з’явилися нові модні тренди в будівництві і дизайні сходів. Пропонуємо Вам ознайомитись з ними і або оновити свої, вже існуючі сходи, або ж замовити нові для Вашого будинку.

Скло

У вже поточному році дизайнерам ну дуже вже полюбився такий матеріал як скло. Вони використовують його часто і в будь-яких елементах інтер’єру. Ось і сходи отримали свою лепту скла. І не даремно! Адже використання скляних елементів в дизайні сходів означає насичення кімнати світлом. Також скло обов’язково додасть кімнаті більш сучасний вигляд. Скло візуально розширює простір і розсіює світло по всій кімнаті.

Змішання стилів

Поєднання різних матеріалів сильно притягує увагу до себе. Особливо красиві різні фактури і кольори виглядають в дизайні сходів. Дизайнери рекомендують комбінувати дерево і метал, дерево і скло в конструкціях сходів в 2019 році. Але варто відзначити, що в тренді – простота, не обтяжуйте дизайн сходів безліччю деталей і елементів.

Конструкції на замовлення

Дедалі популярнішими стають сходи, які мають унікальну конструкцію. І це не дивно – кожен хоче мати щось своє, неповторне. Завдяки тому, що Ви придумуєте сходи разом з теслею, у Вас немає обмежень. Ви отримаєте саме те, що очікуєте, а також можете спланувати той дизайн, який підійде ідеально під Ваш інтер’єр.

Послуги компанії