Їх величність – комбіновані сходи

Особливою красою і витонченістю володіють комбіновані сходи. Такі представники дерев’яних сходів є флагманами у світі сходів. Все частіше і все більше замовників схиляються до вибору саме такого типу сходів. Якщо Ви хочете дізнатися, чому склалася така тенденція чи думаєте над тим щоб комбіновані сходи купити, тоді ця стаття буде для Вас пізнавальною. Читайте із задоволенням!

Що ж таке – ці комбіновані сходи?

Такі сходи вважаються традиційними для використання в будинках Північної Америки. Вони ідеально підходять для великих будинків, де живе численна родина. Вони являють собою, по суті, двоє сходів які зливаються в одні. Поштовх у розвитку конструкцій комбінованих сходів стався в 80-х роках, коли в Америці збільшилися розміри стандартного житла. Тоді почали встановлювати все більш складні сходи.

kr1
Такі сходи на другий поверх можуть складатися з декількох конструктивних елементів. Уявіть, що Ваш перший поверх у стилі модерн, а другий в стилі мінімалізм. Саме в такій ситуації якнайкраще підійдуть комбіновані сходи фото яких можна побачити нижче. Зауважте, що найчастіше початок сходів – це гвинтовий варіант, а продовженням можуть бути навіть прямі класичні сходи.
Потрібно пам’ятати, що саме плавні криволінійні елементи сходів найдорожчі. Але, з іншого боку, саме вони надають Вашим сходам особливого шарму, краси і викликають захоплення Ваших гостей.

kr2

Як же виглядає установка таких цікавих сходів?

Для виконання робіт зі встановлення сходів потрібно використовувати декілька типів матеріалів. Наприклад, можна на металевий каркас встановити дерев’яні сходинки. Або ж зробити сходи суцільно дерев’яними. У таких випадках потрібно дуже відповідально створювати проект сходів і вибирати групу монтажників. Компанія «Золотий перетин» може запропонувати Вам найдосвідченіших професіоналів своєї справи, які не тільки грамотно спроектують і встановлять Ваші сходи, але і зроблять Ваш будинок затишнішим та красивішим, за допомогою наших прекрасних сходів!

kr3

Де замовити комбіновані сходи?

Якщо у Вас велика сім’я, дітки і всі вони живуть у Вашому великому будинку, Вам обов’язково потрібні комбіновані сходи ціна яких в компанії «Золотий перетин» Вас точно здивує! Чекаємо Ваших телефонних дзвінків, а також замовлень на нашому сайті!

Послуги компанії