Етапи роботи

Ми цінуємо кожну хвилину Вашого часу, тому створили ефективну систему замовлення сходів, яка вимагає від клієнта мінімум зусиль. Вам потрібно лише зв’язатися з нашими фахівцями, а всі наступні етапи будуть проведені швидко і зі зручністю для Вас. При співпраці з кожним замовником працює особистий консультант, який керуватиме всім, починаючи від візуалізації об’єкта і закінчуючи оздоблювальними роботами.

Процес купівлі сходів в компанії “Золотий перетин” передбачає такі етапи роботи:


КРОК 1. Виїзд замірника на об’єкт.

Він проводить весь комплекс обмірних робіт. На цьому етапі також обговорюються всі Ваші побажання, визначаються всі конструкційні елементи сходів.

КРОК 2. Складання дизайн-проекту сходової конструкції, 3D візуалізація об’єкта.

Наші дизайнери підбирають кілька варіантів моделі майбутніх сходів з урахуванням Ваших побажань, а також архітектурних особливостей будинку. Ви вибираєте той чи інший варіант, визначаєтесь з породою деревини, ми складаємо договір і проводимо калькуляцію витрат.

КРОК 3. Виготовлення сходів.

На цьому етапі деревина проходить попередню обробку спеціальними засобами, наносяться лако-фарбувальні покриття. Використовуючисучасні технології виробництва, наші фахівці виготовляють всі елементи сходової конструкції протягом 4-6 тижнів.

КРОК 4. Доставка і монтаж сходів.

Наші фахівці доставляють всі елементи конструкції до Вас, потім проводять збірку і установку сходів. Термін виконання роботи – 1-5 днів. Прийом роботи фіксується актом. Ми видаємо гарантійний талон, а також технічний паспорт об’єкта.

Співпраця з нами принесе Вам тільки задоволення!

(2голосов, оценка: 4.50 из 5)

Послуги компанії