Комбіновані сходи

Комбіновані сходи з дерева

Сходи в сучасному інтер’єрі представляють собою своєрідний центр, деталь, навколо якої вибудовується вся стилістика приміщення. Це перше, на що звертають увагу гості Вашого дому, тому так важливо, щоб сходи було унікальними. Компанія створює елегантні сходи індивідуального дизайну та ручної роботи. Якщо Ви вирішили замовити сходи в нашій компанії, очікуйте на поетапний вигляд нашої співпраці. Спочатку ми оглянемо місце розташування майбутніх сходів, після цього обговоримо всі деталі з вами. Потім розпочнемо процес створення ескізу сходів, розробимо дизайн сходів та підготуємо проект. Після цього почнемо роботи по встановленню сходів у Вашому домі.

Особливість комбінованих сходів полягає в поєднанні різних сходових маршів, матеріалів та балясин. Приміром, одна сходова конструкція може суміщати прямі, криволінійні, гвинтові марші з крутизною сходинок різної послідовності. Одна частина сходів може бути встановлена ​​на косоурах, інша – на больцях. Погодьтеся, що такі комбіновані сходи стануть справжнім шедевром і гратимуть головну партію в загальній симфонії дизайну Вашого будинку.

Варіанти оформлення комбінованих сходів в Києві

Фахівці компанії є експертами в області створення комбінованих сходів. Наші майстри керуються досягненнями сучасних технологій і дизайнерської думки. У сходової конструкції ми об’єднуємо різні матеріали і принципи проектування, завдяки яким сходи виглядають казково й неповторно. Таким чином, Ви можете замовити сходи в будь-якому стилі. Дерево дозволяє створювати сходи як в стилі модерн так і в стилі хай-тек. Все залежить від Вашого місця встановлення сходів та від Вашого бажання.

Ми виготовляємо наші сходи з високоякісної деревини, яка не деформується під час експлуатації сходів та тривалий час не потребує ремонту. Такого ефекту ми досягаємо завдяки використанню якісних італійських лакофарбових матеріалів для покриття сходів.

Дерев’яні сходи можуть включати:

  • поєднання гвинтових, спіралеподібних і прямих сходових конструкцій;
  • застосування в одній моделі різних матеріалів – дерева, металу, скла, каменю;
  • індивідуальний підбір колірного рішення сходів за допомогою полірування і фарбування всієї конструкції або окремих елементів;
  • використання різних ексклюзивних декоративних елементів оздоблення.

Дерев’яні комбіновані сходи – окраса будинку!

Саме поняття комбінування передбачає використання кращих якостей різних моделей. При цьому недоліки тих чи інших сходових конструкцій зводяться до мінімуму, що забезпечує надійну й ефективну експлуатацію. До того ж такий тип сходів займе почесне місце в будь-якому стилі інтер’єру і створить гармонію всіх елементів простору в приміщенні. На Ваш вибір ми запропонуємо величезну кількість варіантів комбінованих сходів та їх обробки, які викличуть захоплення у Ваших друзів і колег.

Зробіть свій будинок ексклюзивним!

 

(29голосов, оценка: 4.72 из 5)

Послуги компанії