Виготовлення та монтаж продукції

Фахівці компанії “Золотий перетин” мають за плечима величезний досвід роботи з натуральним деревом, тому в нашому професіоналізмі сумніватися не доводитися. Ми робимо проекти будь-якої складності і завжди якісно – від дизайну до монтажу.

Якісне виготовлення – запорука бездоганного результату!

До виготовлення сходової конструкції ми приступаємо після того, як було розроблено та затверджено замовником дизайн-проект виробу (розробка ескізу та/або дизайну виробу, підписання договору). Скажемо відразу, виготовлення дерев’яних сходів та балясин займає досить довгий проміжок часу. Адже така монументальна споруда розрахована на те, що буде служити століттями, і вимагає грамотних розрахунків та чорнового монтажу всіх елементів до фарбування. Це дозволить уникнути різного роду нестикувань і отримати ідеальну конструкцію вже після фарбування.

Відповідальне ставлення до справи і професіоналізм дозволяють нам залишатися лідерами у своїй галузі!

На всіх етапах ми узгоджуємо свою роботу з дизайнерами, виконробами і конструкторами, щоб отримати досконалі сходи, безпечні в експлуатації і бездоганні по стилю. Наші двері завжди відкриті для клієнтів – в будь-який момент можна приїхати і подивитися, як іде процес.

Для виготовлення сходів (гвинтових, косоурних або комбінованих), меблів, дверей, вікон та обшивки ми використовуємо кращі породи натуральної деревини, що значно підвищує функціональні та естетичні якості готових виробів. Наші фахівці – фанати своєї справи, тому беруться навіть за найскладніші проекти і в точності втілюють їх у життя. В результаті співпраці замовники отримують якісну продукцію і гарний настрій від роботи, очікування і готового виробу.

 

Приклади процесів виробництва та монтажу древ’яних сходів

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ СХОДІВ ІЗ БУКА:

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ СХОДІВ ІЗ СОСНИ:

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ СХОДІВ НА ГОРИЩЕ ІЗ КАЧИНИМ КРОКОМ:

(9голосов, оценка: 4.56 из 5)

Послуги компанії