Як урізноманітнити вигляд сходів?

Кожен з нас хоче собі в будинок унікальні та ефектні сходи. Погодьтеся, що більшість сходових конструкцій частенько схожі між собою, і, приходячи в гості, Ви нерідко можете побачити щось підозріло знайоме або відчути ефект дежавю.

Загалом, компанія «Золотий перетин» як завжди ділиться з Вами своїми ідеями та добірками фотографій неймовірних сходів. Пам’ятайте, що від візуального вигляду і використовуваних матеріалів залежить вартість дерев’яних сходів. Також, враховуйте те, що використовувати представлену ідею або ні потрібно залежно від Вашого інтер’єру і можливості встановити сходи на замовлення. Ну що ж, приємного перегляду!

g1

Більше повітря!

Іноді потрібно замінити звичні перила на щось незвичайне. Можна використовувати різні матеріали для створення легких, невагомих декоративних перил, які будуть пропускати світло, і збільшувати простір.

g5

Місткість!

Завдяки можливості установки сходів-трансформерів в будинку, Ви можете упакувати, умістити, та й просто втиснути в них багато речей, при цьому, не віднімаючи зайвого простору кімнати. Такі сходи допомагають не тільки виграти в плані квадратних метрів, а й створити неймовірний дизайнерський ефект, який ще й прикрасить Ваш будинок.

g3

Більше світла!

Вночі та й по темним сходам йти важко, небезпечно і трохи страшнувато. Якщо у Вашому будинку крім Вас ще є маленькі діти, то їм цей стилістичний ефект прийдеться до душі. Вбудовані елементи освітлення в сходи дозволять додати Вашому будинку особливої ​​атмосфери!

g4

Незвичайна обробка!

Іноді, стилістика кімнати змушує нас комбінувати матеріали, що призводить до дуже цікавих рішень. Використання каменю і натурального, красивого дерева є неймовірно екологічним і стилістично вигідним варіантом для власників заміських будинків. А природні матеріали надають благородної атмосфери Вашому будинку.

g6

Дерево, дерево і ще раз дерево!

Створювати інтер’єри тільки з дерев’яних матеріалів – це не тільки затишно і модно але ще й добре для здоров’я. Якщо Вам потрібні сходи на другий поверх в заміський будинок, то такий варіант точно для Вас. Використовуйте світле дерево, щоб Ваша кімната здавалася більшою, просторішою та світлішою.

g2

 

 

 

 

Послуги компанії