Як доглядати за дерев’яними сходами?

Коли у Вашій голові тільки з’явилася ідея встановити дерев’яні сходи в будинок – ось вже тоді потрібно починати за ними доглядати. Так-так, дерево вимагає належного догляду, який буде проводитися систематично і ґрунтовно. Ваші сходи самі себе не вимиють і не протруть і самі собою не заблищить. Якими б якісними не були Ваші сходи, вони все одно вимагатимуть належної уваги.
Розберемо по порядку, що, як, навіщо і коли потрібно робити, щоб Ваші дерев’яні сходи завжди залишалася як нові.

Догляд до установки

Як тільки Ви вирішили замовити встановлення сходів на нашому сайті відразу ж оцініть приміщення, в якому воно відбуватиметься. У ньому не повинно бути ремонтних робіт, повинні бути встановлені вікна і двері і вже повинне бути чистове оздоблення підлоги. Так само до місця установки сходів повинна бути підведена електроенергія. У приміщенні не може бути підвищена вологість, а також температурний режим повинен бути дотриманий в проміжку від +15 до +35 градусів. Дерево- матеріал, який дуже змінюється під впливом деяких факторів атмосфери. Наприклад, висока вологість згубна для сходів.

Захист поверхні

Найбільш схильні до пошкодження сходинки сходів. Щоб захистити їх від цього, необхідно, наприклад, укрити їх килимовим покриттям. Також слід вибирати сходи з твердих порід дерева. Але це потрібно враховувати ще при проектуванні сходів.

Прибирання

Збирання сходів потрібно проводити хоча б раз на тиждень. Для цього Вам знадобиться волога тканина, краще з мікрофібри. Таку тканину потрібно змочувати в мильному розчині і легкими рухами протирати сходи. Потрібно уникати занадто мокрої ганчірки. Позбавитися від плям можна використовуючи різноманітні очисники. Плями від крему для взуття з легкістю видалить очищувач на основі спирту або гасу. Для плям від фломастерів, фарб використовуйте розчин метилового спирту одне одного. Якщо у Вас на сходах пляма воску, жуйки то тут допоможе заморозити пляму за допомогою льоду, а потім акуратно впливати на нього гострим скребком. Також можна використовувати пилосос для прибирання сходів.
Але якщо уберегти сходи не вийшло, і у Вас виникли подряпини, то придбайте восковий олівець – він у таких випадках незамінний! Також можна використовувати аерозольний лак-спрей для реставрації. Якщо Ваші сходи вкриті лаком, то можна використовувати для очищення розчин нашатирного спирту – шість до одного. Плями від води з легкістю відчистить суміш скипидару і рослинного масла, а саме в пропорції один до двох.

Пам’ятайте, що найпростіший спосіб завжди бачити у себе в будинку нові сходи – це замовити сходи на нашому сайті з найкращих матеріалів і добре піклуватися про них весь термін їх експлуатації.

Послуги компанії