Комплектуючі

price

Сходи, як цілісний виріб, складаються з окремих не менш важливих, ніж вся конструкція, елементів. Комплектуючі для сходів не поступаються ні якістю, ні витонченістю форм. Перила, огорожі, балясини для сходів – все це деталі, які забезпечують надійність конструкції, надають їй розкішний і благородний вигляд, роблять великий вплив на формування дизайну всього інтер’єру. Компанія  виготовляє комплектуючі різних форм і розмірів під замовлення сходів.

komplekuyushchieЯкі комплектуючі для сходів Вам пропонує компанія:

 • СХОДИ:
  Виготовляємо всі види сходинок: прямі, забіжні, поворотні, подіумні. Виготовлені такі сходинки можуть бути з дуба, бука, ясена, сосни. Замовити можна гуртом та вроздріб будь-якого кольору і форми.
 • ПІДСХОДИНКИ:
  Цей сходовий елемент, який встановлюють між сходинками по вертикалі, – допомагає створити гарний вигляд сходам, невід’ємний атрибут обшивки сходів. Купити їх можна як гуртом, так і в роздріб. Матеріалом для пріступців є бук, дуб, сосна або ясен;
 • ПЕРИЛА І ПІДПЕРИЛА:
  Поручень встановлюють на вже існуючі сходи. Ви можете замовити поручень (перило) в комплексі з балясинами, або ж окремо. Наприклад, для сходів, оздобленими плиткою, дерев’яні перила додадуть тепла. У нас можна замовити поручні і підпоручні з дуба, бука, ясена або ж сосни. Можна замовити кілька штук або ж можемо поставити гуртову партію.
 • СТОВПИ:
  Різьблені стовпи у нас представлені самих різних форм і розмірів. Тут до Вас на допомогу прийде наш фахівець і допоможе розібратися з потрібним елементом. Матеріалом для виробництва стовпів є дуб, бук, ясен, сосна.
 • БАЛЯСИНИ:
  Виготовлені з дуба, бука, ясена або сосни балясина можуть стати головною окрасою будь-яких сходів. При виробництві балясин особливу увагу приділяємо формі і техніці. Більше про асортимент наших балясин можете прочитати в готельної статті “Балясини із дерева
 • КОСОУРИ:
  Косоури, або балки, до яких кріплять сходинки, – важливий елемент сходової конструкції, який відповідає за міцність надійність. Ось чому ми особливу увагу приділяємо виробництву косоур. В якості сировини використовуємо міцну деревину: дуб, бук, сосна і ясен. Розміри і кількість косоур робимо під Ваші вимоги.
 • ТЕТИВА:
  Виготовлення міцну тятиву для сходів, що гарантує Вам довгий термін експлуатації самих сходів, її безшумність. Тятиву можна замовити за індивідуальними розмірами і з різного матеріалу (дуб, бук, ясен сосна). Поставляємо гуртом та вроздріб.

Для того, щоб зберегти гармонію кольору, текстури і єдність стилю, слід замовити перила і балясини з дерева. Завдяки м’якості природного матеріалу, дерево легко піддається обробці, що дозволяє створювати унікальні та ексклюзивні сходи з суцільного дерева.

komplekuyushchie2

Компанія є автором оригінальних і стильних моделей елементів сходової конструкції. На замовлення можуть бути запропоновані як класичні геометричні фігури, так і химерні форми сучасного арт-інтер’єру. Перила, огорожі та балясини дерев’яні можуть приймати унікальну дизайнерську форму, наприклад, набігаючої хвилі або квітки, що розпускається. Якщо Ви здійснили замовлення сходів в нашій фірмі, рекомендуємо Вам вибрати комплектуючі, якими можна б було прикрасити сходи.

Ексклюзивні комплектуючі для сходів!

komplektuyushchie_3Якщо для Вас неважлива ціна на комплектуючі, а потрібен естетичний результат, компанія – Ваш партнер. Ми працюємо з клієнтами, які хочуть купити ексклюзивні речі за високою ціною. Наші фахівці створюють комплектуючі для сходів, які завершують художній дизайнерський задум, стають своєрідним останнім штрихом у стилістичномупортреті приміщення. Створені нами моделі викличуть у Вас одну думку: “Купити сходи“. Якщо у Вас є дуже складна задумка комплектуючих, наприклад, стовп для сходів у вигляді скульптури з дерева, то Ви можете звернутися з цим замовленням до нас.

Піддайтеся спокусі зробити замовлення у нас!

(27голосов, оценка: 4.44 из 5)

Послуги компанії