Сходи на косоурах

Сходи на косоурах – це один з трьох основних типів сходів з дерева, крім яких є ще: сходи на больцях і гвинтові сходи. Нижче Ви можете прочитати про конструктивні особливості сходів на косоурах, а також про відмінність їх зовнішнього вигляду з іншими типами сходів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA9864523

Сходи на косоурах

Класичний і найбільш популярний варіант сходових конструкцій сьогодні – це сходи на косоурах. Головною частиною сходів в цьому випадку є косоури, тобто балки, які розташовані під нахилом, до яких і кріплять щаблі. Така конструкція дуже надійна, по ній зовсім не страшно підніматися та спускатися. Якщо у Вашому будинку є просторий хол – купити сходи на косоурах буде ідеальним варіантом. Завдяки класичним формам, елегантності деревини і сучасному дизайну, всі гості відразу звернуть увагу на цей ексклюзивний ансамбль.

Що Ви отримуєте?

Компанія “Золотий перетин” ось уже майже 20 років удосконалює свої навички у виготовленні сходів на косоурах. Ми підтримуємо кращі традиції столярних робіт та використовуємо передові технології. В результаті Ви отримуєте унікальні сходи, які стають не просто функціональним пристосуванням, а гордістю й родзинкою інтер’єру в будинку. До Ваших послуг:

  • авторський дизайн сходів;
  • вибір кращої породи деревини для виготовлення конструкції;
  • різноманітність форм для втілення ( щаблі прямої, округлої або зубчастої форми);
  • використання оригінальних декоративних елементів (сходи можуть бути встановлені ​​, як у стіни, так і посередині приміщення).

Дорогі сходи для дорогих клієнтів!

Для того, щоб задовольнити смаки наших клієнтів, ми розробляємо ексклюзивні моделі сходів на косоурах і на больцах. Ви повідомляєте нам про свої побажання, а ми враховуємо всі деталі, включаючи стилістику приміщень, розміщення зон в будинку і навіть освітлення. Ми прагнемо не просто виготовити звичайну драбину, а створити для Вас комфорт і затишок. При співпраці з клієнтами у нас не виникає розбіжностей, оскільки ми точно знаємо, що запропонувати кожному з них.

Індивідуальний підхід при виготовленні кожних сходів!

 

(1голосов, оценка: 5.00 из 5)

Послуги компанії