Сходи та їжа… Використання сходів в інтер’єрах кафе

Сходи в інтер’єрі кафе – це цікаве рішення. Сьогодні, погодьтеся, здивувати відвідувача вже набагато складніше. Велика різноманітність гастрономічних пропозицій, а також розваг створили дуже вибагливого гостя. Його цікавить тепер не тільки їжа, яку подають в ресторані або кафе, а й візуальне оточення, тобто обстановка в закладі. Тепер вже дами говорять своїм кавалерам: «Давай підемо в якесь гарне місце». Сучасні дерев’яні сходи дозволяють нам створювати неймовірні інтер’єри, які точно здивують Вашого гостя. Якщо у Вас немає другого поверху, не біда. Ви можете замовити сходи, як додатковий елемент декору для Вашого кафе або ж, як головний акцент. Ви тільки уявіть, які цікаві приміщення можна створити, використовуючи дерев’яні сходи. А щоб Вам було легше це зробити, компанія «Золотий перетин» створила для Вас добірку фото сходів, які використовують в своєму інтер’єрі відомі і цікаві наші і зарубіжні кафе.

Представляємо Вашій увазі варіант використання сходів в інтер’єрі. Ви можете замовити дерев’яні гвинтові сходи, такі як в ресторані “Тинатин” у Москві.

 ”Тинатин” Москва Росія

tinatin

А ще пропонуємо Вам оцінити варіант використання дерев’яних сходів з металевими поручнями в кафе “Антресоль” у Криму. Такі сходи надають інтер’єру легкості.

“Антресоль” Феодосія Крим

antresol

Неймовірний дизайн інтр’єру створили за допомогою великих сходів в Нью-Йорку, а саме в ресторані-клубі “Tao downtown”.

“Tao downtown” Нью-Йорк Америка

tao_downtown

Дуже цікавий інтер’єр створили завдяки використанню сходів у Харкові. Заходячи в це кафе Ви здивуєтеся кількості сходів, підвищень, ламаних ліній. Саме завдяки сходам вийшло створити атмосферу театру в кафе “Париж”.

“Париж” Харків Україна

paris

Ну дуже цікавий ефект вийшов у володарів кав’ярні у Варшаві. Бетонні сходи з дерев’яною обробкою буквально заходять в річку Віслу. Цікаві геометричні ілюзії вийшли завдяки нестандартному розташуванню ступенів сходів.

“Kawiarnia plazowa” Варшава Польща

plazowa

Сподіваємося, Вам сподобалася наша підбірка і у Вас вже з’явилася ідея того, як оформити свій заклад за допомогою сходів. Якщо так, то чекаємо Ваших дзвінків вже зараз, і ми допоможемо Вам купити дерев’яні сходи Вашої мрії.

Послуги компанії