Сходи на бетонній основі

Сходи на бетонній основі – якість та стиль Вашого дому!

Компанія “Золотий перетин” займається розробкою сходів за індивідуальним ескізом замовника. Ми виконуємо всі роботи, від креслення, створення 3D-моделі, до встановлення. Завдяки цьому, Ваші сходи будуть унікальними і якісними. Всі роботи представлені в “портфоліо” – це ручна робота. Залежно від Ваших потреб, ми зробимо розрахунки, підберемо специфічні матеріали, зробимо монтаж.

Сходи на замовлення в Києві!

Дерев’яні сходи на бетонній основі – це оптимальне рішення при підвищених навантаженнях і великій кількості щаблів на марші. Вони вважаються найбільш міцною і надійною конструкцією, яка простоїть кілька десятків років. Одною з головних переваг сходів на бетонній основі є той факт, що вони не скриплять. Однак, як показує практика, і в цій справі є свої нюанси. На “музичність” сходів можуть вплинути матеріали, якість з’єднань, підгонка деталей і власне види сходів.

Для виготовлення сходів використовують якісне, натуральне і сухе дерево. Завдяки цьому, Яви отримуєте міцну драбину, яка не деформується. Також під кожен тип дерева підбирається необхідний лак або фарба, які разом прослужать дуже довго. Завдяки текстурі і властивостям натурального дерева, такі сходи підкреслить розкішний дизайн і стане прикрасою інтер’єру будь-якого стилю. Для Вас ми можемо створити сходи будь-яких конфігурацій: з прямим маршем, Г-подібні, П-подібні, гвинтові сходи, з забіжними сходинках або ж різьбленими балясинами і стовпами.

Завдяки текстурі й властивостям натурального дерева, такі сходи підкреслять розкішний дизайн і стануть прикрасою інтер’єру будь-якого стилю. За побажаннями замовників, вони можуть бути повністю обшиті деревом або частково, коли використовуються тільки дерев’яні східці або балясини. У середньому виготовлення сходів займає від 2 до 4 місяців, залежно від складності робіт. На кожні сходи компанія видає гарантію тривалістю від двох років.

При замовленні сходи на бетонній основі в нашій фірмі, Ви проведемо для Вас такі етапи роботи: спілкування з замовником, створення ескізу сходів, створення проекту сходів і тривимірної візуалізації, установка сходів.

Сходи, які підкреслять Ваш високий статус!

Якщо Ви звикли купувати все найкраще і хочете інтер’єр свого будинку зробити по-справжньому ексклюзивним, дерев’яні сходи на бетонній основі створені саме для Вас. Ця монументальна конструкція є ключовим елементом, центральним місцем, куди сходяться шляхи всіх мешканців і гостей будинку. Використовуючи обшивку натуральним деревом і високу міцність бетонної основи, можна створити шедевр інтер’єрного мистецтва, який вразить Ваших відвідувачів і підкреслить хороший смак господарів.

(34голосов, оценка: 4.59 из 5)

Послуги компанії