Сходи власноруч: 3 найбільші “підводні камені”

ошибки-укр
Виготовлення дерев’яних сходів своїми руками цікавить кожного третього чоловіка, у якого йде процес побудови будинку, або ж капітальні ремонтні роботи. Адже майстер із золотими руками живе всередині кожного дорослого чоловіка. І іноді він рветься на волю, шукаючи собі цікаві проекти. Проте, «золоті руки» – ще не гарантія успіху.

Щоб побудувати дерев’яні сходи потрібно мати досвід у цій справі. Адже дуже багато нюансів, про які Вам не розкаже ніхто, а навіть якщо розповість, то не так просто встежити за всім самому.

Ми не будемо голослівними. Про те, як зробити дерев’яні сходи своїми руками написано багато і відео знято ще більше. А ось про «підводні камені» всього процесу не дуже то люблять розповідати «порадники» в Інтернеті.

  • Правильний розрахунок сходів.

Раніше ми розповідали, як правильно провести розрахунок сходів, так що не будемо повторюватися. Зауважимо, що це довга і педантична робота, де виміри і розрахунки повинні бути гранично точними, аж до міліметрів.

измерения

Всього 1 см різниці між висотою сходинок робить одні сходи неймовірно зручними Вашому кроку, а другі – болісно непрактичними. Згадайте сходи, підніматися якими Ви просто ненавидите. От саме на стадії проведення розрахунків проектувальники і помилилися, створюючи їх.

  • Якісна деревина.

Ось вже про що замовчують всі «посібники» і відео. Наприклад, як зробити дерев’яні сходи на другий поверх – написав кожен зустрічний-поперечний, а от про матеріал – ні слова.

Справа в тому, що дерево для меблів та сходів вибирати треба з розумом і відповідальністю. І залежить вибір від призначення сходів, від щоденного навантаження на них, від того, які декоративні елементи Ви плануєте використовувати.

древесина

Також, просочення і просушка деревини відіграють найважливішу роль. Саме тому варто звертатись до профі: вони або самі готують сировину для майбутніх виробів, і тому впевнені в якості … або ж співпрацюють роками з тими, хто надає гідну деревину.

  • Процес монтажу.

Тут починається найцікавіше. Більшість інструкцій складені за типом «встановлюємо косоур … потім стовп … тоді монтаж другого косоура …». Користі від цього, як від козла молока. Адже читаючи такий текст, бачачи фото процесу встановлення сходів ми бачимо, як це легко. Бачимо, віримо і помиляємося.

Роки практики зробили його легким для майстра, але ніяк не для новачка. Ви витратите сили, енергію, гроші і час … але результат не буде ідеальним.

монтаж лестницы

І це вже не кажучи про наявність безлічі обладнання та інструментів, необхідних для такої відповідальної справи.

Але не впадайте у відчай. Ви можете замовити сходи у професіоналів. Якщо ж створення даного предмета для Вас справа принципу – знайдіть профі, який Вам підсобить. І тоді у Вашому домі будуть найчудовіші сходи.

Послуги компанії