Сходи під замовлення

Сьогодні сходи в Києві є ключовим елементом інтер’єру. Від їх зовнішнього вигляду і оформлення залежить гармонійність і естетика дизайну всього будинку. Компанія займається виготовленням дерев’яних сходів різних типів: сходи на бетонній основі або металевому каркасі, суцільнодерев’яні сходи, а також сходи комбінованого типу, що поєднують в собі кілька характеристик вище представлених. Якісні сходи ще й розподіляють функціональні зони і впливають на розташування меблів. На стиль інтер’єру повною мірою впливає матеріал, з якого виготовлені ​​сходи і балясини для сходів. Найбільш універсальним, міцним, елегантним і розкішним є, звичайно ж, натуральне дерево.

 

СХОДИ З СУЦІЛЬНОГО ДЕРЕВА: Цінителі класики прийдуть в захват від сходів з суцільного масиву, що мають респектабельний зовнішній вигляд. Використання дорогих сортів дерева, неповторний малюнок деревини, розкішне декорування, ексклюзивна модель сходів – все це втілять в одному виробі фахівці компанії. Навіть найвибагливіші замовники будуть задоволені, адже ваші сходи стануть єдиними в своєму роді. Ми не виготовляємо сходових конструкцій по шаблону, кожна модель – це копітка робота дизайнера, художника і досвідченого майстра. Ваші гості будуть вражені красою сходів з масиву.

Детальніше→

cd1

 

СХОДИ НА МЕТАЛЕВОМУ КАРКАСІ: Для тих, хто хоче оформити інтер’єр будинку в сучасному стилі, ми можемо запропонувати креативні та цікаві сходи на металевому каркасі. Завдяки вдалому поєднанню дерева й металу, вдається досягти неповторного візуального ефекту. Легкі, стрімкі й повітряні сходи притягують погляди і вражають. Повна або часткова обшивка металевого каркаса деревом дозволяє досягти вершини інтер’єрного мистецтва. До того ж такі сходи не будуть скрипіти навіть після багатьох років експлуатації.

Детальніше→

braun1

 

СХОДИ НА БЕТОННІЙ ОСНОВІ: Якщо Ви хочете встановити монументальну споруду, якою ходитимуть не тільки Ваші діти, а й онуки, і правнуки, підійдуть дерев’яні сходи на бетонній основі. Це надміцна та надійна конструкція, яка вистоїть в будь-яких умовах. Навіть якщо Ви захочете влаштувати в своєму будинку прийом на кількасот осіб, всі вони можуть сміливо встати на сходи одночасно. Вони, без сумніву, стануть центром уваги гостей будинку, викличуть безліч захоплених відгуків і підкреслять Ваш високий статус й становище в суспільстві.

Детальніше→

 

КОМБІНОВАНІ СХОДИ: Поєднують в собі переваги всіх дерев’яних сходів комбіновані моделі. Це нове слово в модному дизайні інтер’єрів, еклектичне уявлення того, що називають ексклюзивним. Поєднання різних матеріалів, сходових маршів і видів конструкції підкреслюють Ваш хороший смак і дозволяють зробити будинок гідним свого способу життя. Вони забезпечують надійну експлуатацію та залишаються в тренді протягом багатьох років.

Детальніше→

metal-og2

Коли висока якість і естетичний вигляд знаходяться в ідеальному тандемі, тоді немає ніяких сумнівів, що сходи з дерева – це те, що потрібно. Наша компанія надає для Вас великий вибір сходів різних конфігурацій, які можна замовити на сайті або зателефонувавши до нас. Не зволікайте, телефонуйте прямо зараз і вже через кілька місяців, ідеальні сходи будуть красуватися у Вашому домі.

(5голосов, оценка: 4.80 из 5)

Послуги компанії