Сходи на металевому каркасі

Сходи на металевому каркасі від виробника!

Сьогодні дерев’яні сходи на металевому каркасі вважають справжнім відкриттям. В них поєднуються легкість та міцність металу, а також краса і природність натурального дерева. За допомогою металу можна створити будь-які за складністю сходові конструкції, що значно розширило можливості використання комплектуючих з дерева.

Перевагою сходів з використанням металу є, в першу чергу, їх вага. У порівнянні з деревиною, метал має меншу вагу, тому такі сходи легко збираються, демонтуються і обробляються. Ви можете вибрати будь-яку конфігурацію сходів на металевому каркасі: пряму, кільцеву, Г-подібну, П-подібну і т.д.

glo

Поєднання металу з деревом стало одним з найбільш вдалих дизайнерських прийомів в сучасному інтер’єрі. Така конструкція вносить в стилістику приміщень стрімкість та легкість, залишаючи приголомшливий художній ефект. На Ваш розсуд каркас можна залишити відкритим, або закрити деревом чи гіпсокартоном. Будь-який варіант обробки по-своєму привабливий і індивідуальний. Можливість декорування балясин кованими або дерев’яними елементами надає приміщенню респектабельний і благородний вигляд.

Завдяки таким можливостям, сходи на металевому каркасі виготовляються в різних стилях, таких як: вікторіанський, модерн, шеббі-шик, хай-тек, скандинавський і багато інших.

Чому варто вибрати сходи на металевому каркасі?

  • два етапи монтажу. Встановити металевий каркас можна ще під час ведення ремонтних та оздоблювальних робіт другого поверху. Обшивка деревом здійснюється вже на момент фінішних робіт;
  • широкі можливості в стилістичному оформленні сходів (від традиційної класики до стилю хай-тек).

534

Сходи під замовлення в Києві з натурального дерева!

Виготовлення сходів означає виконання поетапних робіт. Перший етап – це розмова з замовником. Після, на основі зібраної інформації і побажань виконуються: ескіз, дизайн і проект сходів. Всі ці роботи будуть виконані протягом 2-4-х місяців. Після прийому кінцевого виду сходів замовником, наша компанія видає на неї гарантію терміном від двох років.

Сходи з дерева – запорука респектабельності Вашого дому!

Металевий каркас для сходів виготовити не так вже просто. Це досить кропіткий процес, що вимагає професійних умінь і таланту художника. Малі неточності в розрахунках можуть привести до того, що каркас вийде кривим і його важко буде красиво обшити деревом. Фахівці компанії “Золотий перетин” мають величезний досвід у виготовленні сходів на металевому каркасі за індивідуальним замовленням. Надійна і міцна конструкція буде коштувати дорого, проте результат перевершує всі очікування.

ПРИКЛАДИ НАШИХ СХОДІВ НА МЕТАЛЕВОМУ КАРКАСІ:

(37голосов, оценка: 4.43 из 5)

Послуги компанії