Сходи на тятивах

Сконструювати і встановити сходи з дерева можна декількох типів. Доступні сходи на косоурах, гвинтові сходи, сходи з суцільного дерева, а також один дуже витончений варіант – сходи на тятивах. Наша компанія займається виготовленням будь-якого типу сходів на Ваш розсуд.  Для того, щоб повністю усвідомлювати проект і розуміти що краще вибрати або встановити, потрібно знати відмінності між усіма типами сходів.

123456

Сходи на тятивах

Всі ми замислюємося про установку сходів при купівлі будинку. Для кожного це дуже важливий крок у ремонті. Адже сходи – дуже часто стають ключовим елементом інтер’єру кімнат або навіть всього будинку. Така складова допоможе не тільки прикрасити будинок, але і функціонально допомогти життєдіяльності в будинку. Витончені, стильні і неймовірно зручні сходи на тятивах – це те, що порадує не тільки Вас, але і Ваших гостей.

Всі ми знаємо, що звичайні дерев’яні сходи складаються із сходинок і поручнів. Але звичайний пересічний покупець рідко замислюється про те, як саме кріпляться ступені, який тип конструкції у сходів і завдяки чому, вони, власне, тримаються в повітрі. Є два головних типи простих прямих сходів. Виділити ці два типи стало можливо завдяки розташуванню опорних балок, на яких кріпляться сходи. Такі балки можна розташувати як під сходинками, так і збоку від них. У першому випадку, балки отримують назву косоури, а в другому – тятиви.

Якщо розібрати конструкцію детальніше, то стане зрозуміло, що сходи на тятивах змінюють свій вигляд залежно від відстані між поверхами, площі приміщення та місця розташування отвору. Давайте заглибимося в деталі конструювання сходів на тятивах. Балки (у нашому випадку тятиви) розташовуються по обидві сторони від сходинок. Власне, саме до тятив і кріпляться ступені, за допомогою спеціальних шурупів і болтів. Сходи на тятивах замовити які Ви можете у нас на сайті вважаються найміцнішими з усіх видів сходів. Ви можете переконатися в цьому навіть просто глянувши на одні з таких сходів. Також сходи на тятивах дозволяють витримувати неймовірно великі навантаження. Маршові сходи на тятивах – це вже своєрідний еталон і зразок ідеальних сходів. Саме такий тип сходів дуже часто встановлюють в офісних бізнес-центрах, де дуже великий потік людей проходить по щаблях щодня.

Сходи на тятивах виглядають дуже легкими, повітряними, але в той же час міцними і непохитними. Здається, що їх неможливо зламати. Завдяки таким сходам Ваша кімната виглядатиме не перевантаженою та великою.

Сходи на тятивах купити буде дуже розумно, якщо Ваш інтер’єр у стилі модерн, антик, класицизм, конструктивізм, ренесанс  і навіть лофт. Такі сходи неймовірно універсальні і при грамотному виборі обробки, облицювання або фарбування Ви можете отримати неймовірний результат, який задовольнить всі Ваші очікування. Одні і ті ж дерев’яні сходи можуть виглядати дуже по-різному, повірте. Завдяки цьому, Ви можете використовувати одну й ту ж конструкцію сходів в різних кімнатах, різних стилів.

Часто у нас хочуть замовити сходи на тятивах разом з підсходинками. Для чого так роблять? А все тому, що підсходинки роблять всю конструкцію сходів ще більш міцною і потужною на вигляд. Також можна виконати сходи всього лише з однією несучою балкою, або тятивою. У цьому випадку інша сторона сходинок кріпиться просто до стіни.

Сходи на тятивах мають багато переваг. Найбільшою з них є, звичайно ж, міцність. Також, для виготовлення тятиви або балки можна використовувати різні матеріали, залежно від необхідної міцності: дерево, метал. Ще один величезний плюс – універсальність сходів на тятивах. Цей вид можна конструювати не лише прямої форми, але і вигнутої, спіральної, багатомаршевої і так далі. Також конструкція таких сходів дуже гнучка і дозволяє підібрати такий варіант, який повністю підійде Вашому інтер’єру.

Хоч конструкція сходів на тятивах здається досить простою, однак створення таких сходів вимагає професіоналізму і хорошого досвіду у виконавця. Для того, щоб Ваші сходи була дійсно міцними і в той же час прекрасного зовнішнього вигляду потрібно звертатися до справжніх фахівців. Наша компанія виготовляє правильні дерев’яні сходи, які відрізняються своєю функціональністю і прикрашають простір Вашого будинку. Наші проекти завжди успішні і служать своїм господарям протягом багатьох років. Ми робимо нашу роботу дуже оперативно, якісно і у відповідності з Вашими вимогами. Ми домовляємося з кожним замовником про майбутній проект, обговорюємо всі деталі і таким чином співпраця з між замовником і виконавцем проходить дуже легко і комфортно.

Сходи на тятивах як дизайнерський акцент

Якщо Ви вирішили встановити у своєму будинку сходи на тятивах, Вам потрібно знати, що такі сходи – це своєрідний хамелеон. Ви можете надати їй будь-якого виду за допомогою обробки, фарбування якого матеріалу, з якого вона виготовлена. Вам вирішувати, якою вона буде. Однак, варто зазначити що сходи на тятивах не економить простір.

Якщо взяти з основу сходи дерево, то вона буде виглядати масивно, важко. Такі сходи підійде, якщо Ви хочете розставити акценти в інтер’єрі, або Ви розташовуєте великим приміщенням. А коли Вам потрібно домогтися невагомості, легкості і простоти, то варто задуматися про те, щоб взяти за основу метал. Таке рішення не тільки прикрасить дизайн Вашої кімнати, але і зробить сходи ще міцнішими і надійними.

і

Сходи на тятивах ціни на які дуже приємні для кожного нашого замовника, стануть незамінним елементом Вашого будинку. Зверніть увагу на такий тип сходів, якщо у Вашому будинку живуть діти. Саме ці маленькі жителі наших будинків вимагають і заслуговують максимального комфорту і надійності конструкції. Також сходи на тятивах будуть дуже вдалим рішенням, якщо поблизу Вашого будинку проходить автострада. Так як вібрація від вантажних машин дуже велика, то потрібна така конструкція сходів, яка витримає її. Залежно від місця розташування сходів варто вибирати матеріал, з якого вони будуть виготовлені. Якщо це зовнішній варіант сходів, то тут будуть вдалими сходи з металу, міцних сортів дерева з водостійким просоченням або ж комбінація матеріалів. Що стосується внутрішніх сходів, то тут красиво виглядають м’які сорти деревини, завдяки яким можна прикрасити сходи цікавим різьбленням.

Якісні сходи на тятивах – це:

  • ексклюзивний дизайн;
  • висока міцність та довговічність;
  • широкі можливості втілення (починаючи класичним прямим маршем і закінчуючи вигнутими лініями гвинтової конструкції);
  • поєднання різних матеріалів і комплектуючих (дерево, скло, метал);

Дуже часто сходи на тятивах плутають зі сходами на косоурах. Але варто тільки побачити ці два типи сходів, як стає зрозуміло, що вони дуже різні. Сходи на тятивах виглядають набагато легше і витонченіше. Завдяки тому, що балки, ніби одне ціле з конструкцією сходів, Ви отримуєте більше вільного простору, не перевантажуючи Ваш інтер’єр. Тятива – це відмінний інструмент для того, щоб прикріпити сходи  до рельєфної стіни. Саме тятива також може виступити як декоративний елемент сходів. Якщо підібрати красиву породу дерева, або прикрасити тятиву різьбленням, то такі сходи будуть  виглядати чудово. Також можливе скомбінувати два типи сходів і зробити сходи і з тятивою і з косоуром. У такому випадку, Вам варто вирішити який з елементів кріплень буде несучим.

Індивідуальне виготовлення сходів для Вас!

Ми пропонуємо кожному нашому клієнту індивідуальний підхід. Дуже важливо розуміти, що кожен замовник хоче отримати унікальні, гарні сходи, які він не побачить, приходячи в гості до сусіда. Виходячи з цього, ми пропонуємо Вам унікальний дизайн кожних сходів, який обов’язково обговорюється з Вами. Ми врахуємо Ваш власний смак і зробимо те, що Вам обов’язково сподобається. Сходи на тятивах ціни дізнатися можна у нас на сайті, а суму індивідуального дизайну можна обговорити в телефонному режимі.

Пам’ятайте, що краса буває напрочуд різною. Ви можете замовити химерні, вигнуті сходи з дорогого матеріалу, але вони будуть виглядати не дуже виграшно саме у Вашому інтер’єрі. І навпаки, встановивши прості, лаконічні сходи стриманого зовнішнього вигляду, Ви можете тим самим підкреслити стиль Вашого будинку. Рекомендуємо Вам завжди радитися з нашими дизайнерами, щоб установка нових сходів на тятивах принесла Вам задоволення і радість.

Якісне виконання поставлених завдань – запорука успішного проекту!

У своїй роботі ми керуємося високою технологічністю і ювелірною точністю, аж до останнього міліметра. Кожні сходи проходять випробування на безпеку. Штат наших дизайнерів завжди готовий створити для Вас шедевр столярної справи.

Ми використовуємо якісні матеріали і передові технології у своєму виробництві. У наших майстрів особливий талант до створення хороших сходів, які подобаються всім. Якщо Вам потрібні міцні і красиві сходи за прийнятну ціну, то Вам потрібно обов’язково звернутися в нашу компанію. Ми будемо співпрацювати з Вами і допомагати Вам на кожному етапі роботи: від прийняття замовлення до здачі проекту особисто Вам. Для того щоб забезпечити якісну роботу між нашими професіоналами ми створили особливий тип контролю та моніторингу дій кожного співробітника. Повірте, наша мотивація створити для Вас прекрасну сходи дуже висока, адже ми любимо свою роботу і хочемо виконувати її максимально добре. Ваші позитивні відгуки дуже важливі для нас, тому що задоволений клієнт – це наша репутація, наша опора і в той же час мотивація на майбутнє.

Сходи, про які Ви мріяли!

 

(7голосов, оценка: 4.29 из 5)

Послуги компанії