Сходи качиний крок

У Вас маленький будинок, і Ви не хочете займати більшу частину житлової площі під сходи? У Вас цікава дизайнерська ідея, і в неї не вписуються пологі сходи? Ваш другий поверх знаходитися дуже високо? А, можливо, Ви фанат нестандартних рішень і хочете здивувати Ваших гостей? Якщо Ви прихильник компактності і лаконічності, то сходи качиний крок – це рішення для Вас! Що ж це таке, і як це виглядає докладно, розповість Вам компанія «Золотий перетин»!

1

Всі ми з Вами пам’ятаємо статтю в нашому блозі про те, як правильно зробити розрахунок сходів. У ній, команда наших професіоналів настійно рекомендувала Вам робити сходи з кутом нахилу конструкції не більше 45 °. Ну що ж, звичайні сходинки і дерев’яні сходи дійсно незручні і навіть небезпечні з таким кутом нахилу. Але є неймовірно простий і дуже нестандартний вихід із цього становища. Якщо Вам все ж потрібні сходи, а місця критично мало, то ми можемо допомогти Вам допомогти. Ви можете замовити сходи індивідуального дизайну у нас на сайті, яка матиме нахил навіть у 75 °! Тільки уявіть, скільки місця Ви економите! Але тут є і свої каверзи. Для того, щоб комфортно підніматися по таких сходах, потрібно створювати половинчасті сходинки. Команда наших професіоналів допоможе Вам підібрати розміри сходів і виріже сходинки під Вашу ступню. Таким чином, коли Ви стаєте опорною ногою на одну половину сходинки, Ви можете вільно і без перешкод піднімати другу ногу або ж опускати її. Найчастіше для установки вистачає тільки одного маршу таких сходів, адже його вистачає на цілих 3.5 метра у висоту. Також, дуже красиво виглядають сходи на косоурах (проступи укладаються на косоурну балку, а підсходинки прикріплюються з торця) або ж на тятивах (спеціальні опорні балки, які проходять по всій довжині маршу).

2

Хоч ці сходи мають дуже просту конструкцію, але завдяки неймовірним дизайнерським рішенням нашої команди, ми можемо створити для Вас справжній шедевр. Телефонуйте нам вже прямо зараз, і Ви дізнаєтеся, що таке ідеал краси у світі сходів! Ми чекаємо Ваших дзвінків і можемо запропонувати Вам якісну, елітну продукцію, яка не залишить байдужою жодну поважаючу себе людину, яка розбирається в естетиці.

Послуги компанії