Модульні дерев’яні сходи

dsc_0139dsc_0141dsc_0145dsc_0148dsc_0151dsc_0165dsc_0166dsc_0189dsc_0191dsc_0192dsc_0193dsc_0194dsc_0201dsc_0218dsc_0221dsc_0225dsc_0229dsc_0234dsc_0235dsc_0236

Модульні дерев’яні сходи: розкіш та комфорт одночасно!

Будь-які апартаменти, чи то заміський будинок, багатоповерховий котедж або дворівнева квартира, потребують сходів. Найбільш універсальним і в той же час стильним по дизайну варіантом є модульні дерев’яні сходи. Це перевірена часом конструкція, яка легко вписується в обраний інтер’єр приміщення. Безсумнівно, Вас порадує той факт, що установка таких сходів не вимагає абсолютно ніяких змін у вже продуманому до дрібниць дизайні приміщень. Модульні сходові конструкції чудово підійдуть під будь-яку стилістику.

rthy

Компанія “Золотий перетин” пропонує Вам модульні сходи з різними варіаціями зовнішнього вигляду. Залежно від Ваших побажань, модульні сходи можуть бути прямими, спіральними, Г-подібними, С- подібними чи П-подібними. Крім того, Ви самі оберете матеріал, колірну гамму, наявність або відсутність підсходинок, а також габарити всієї конструкції.

Переваги модульних сходів:

  • універсальність конструкції (Ви можете самі вибирати крок підйому сходинок, розміри всіх сходів);
  • швидка установка і демонтаж;
  • легка інтеграція у вже існуючий або вибраний дизайн приміщення;
  • широкі можливості в комбінуванні будь-яких комплектуючих;
  • поєднання витонченого зовнішнього вигляду і надійності конструкції;
  • суміщення міцного металевого каркаса з натуральним деревом.

Модульні сходи за індивідуальним замовленням!

Ми розуміємо, як важливо для Вас зробити свій будинок максимально комфортним і зручним для своїх потреб. Саме тому фахівці нашої компанії виконують проекти будь-якої складності. Ми не тільки виготовимо надійнісходи з якісних матеріалів, але й врахуємо дизайн Вашого будинку. Модульні сходи будуть потрібних розмірів і задовольнять Ваші естетичні смаки.

Розкішні і дорогі сходи для вишуканих поціновувачів!

(Нету результата)

Послуги компанії