Про нас

Наша компанія – передовий виробник сучасних та практичних сходів з дерева в Україні, який існує на ринку більше 10 років. Наше виробництво зосереджене в Києві, що дозволяє нам забезпечувати нашою продукцією не тільки столичних жителів, але й доставляти сходи в будь-яке місто країни.

6 (1)За час нашого існування, ми не тільки досконало оволоділи технікою створення сходів, але й стали злагодженою командою професіоналів, які завжди виконують замовлення в термін і якісно.

  • Ми проводимо всі роботи зі створення сходів: від проекту до її установки.

  • Також надаємо можливість вибіркових робіт, наприклад, виробництво і продаж сходових комплектуючих або огорожі.

  • Підбираємо лакофарбові матеріали провірених часом марок індивідуально до кожного типу деревини.

Ми перебуваємо в постійному процесі вдосконалення своїх вмінь, шукаємо нові технології і збільшуємо свій досвід. Завдяки нашій команді, ми створюємо сходи, що являють собою збірний проект, в якому всі елементи гармоніюють і добре працюють один з одним. У кінцевому результаті, Ви отримуєте готові дерев’яні сходи найвищої якості.

Індивідуальність нашої продукції заснована на можливості замовити сходи оригінального дизайну, сорту дерева і конструкції. Для Вас ми виготовляємо як витончені гвинтові сходи, так і практичні сходи на тятиві. Також є можливість установки сходи на металевому каркасі або ж на бетонній основі. У нашому арсеналі також класичні сходи, Т-подібні сходи, комбіновані сходи і суцільнодерев’яні сходи.

Також ми надаємо можливість замовлення всіх необхідних комплектуючих для сходів та огорожі. Якщо Ви віддаєте перевагу відмінній якості, унікальному дизайну і довговічній конструкції – наші послуги саме для Вас!

(12голосов, оценка: 4.17 из 5)

Послуги компанії