7 причин чому гвинтові сходи завжди доречні?

Гвинтові сходи підійдуть до будь-якого інтер’єру – це факт! Та зараз ми розберемо головні фактори її постійної “доречності”.

  • Причина 1. ГВИНТОВІ СХОДИ – УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВИРІБ

Дерев’яні гвинтові сходи чудово виглядають в різних приміщеннях. Вони притягують погляд, заворожують, через що часто стають центральною фігурою в інтер’єрі.

винтовая лестница

  • Причина 2. КОМПАКТНІСТЬ

Також, незаперечною перевагою таких сходів є те, що вони не вимагають багато простору – їх можна встановити навіть у дворівневій квартирі. Дерев’яні гвинтові сходи на другий поверх квартири будуть найвдалішим рішенням. Адже це заощадить Вам простір.

винтовая лестница на второй этаж

  • Причина 3. ИЗГОТОВЛЕНИЕ НА ЗАКАЗ

Кожні дерев’яні гвинтові сходи - це індивідуальний предмет, повністю особливий, відповідно і ціна буде розраховуватися в кожному випадку окремо. Вона буде залежати від деревини, складності конструкції і висоти, яку матимуть  сходи на замовлення.

Виготовлення гвинтових сходів – справа тонка, але результат вартий грошей і сил. Адже Ви отримуєте не просто зручний шлях знизу вгору і назад. Кожні сходи – частина Вашого власного світу, в якому все саме так, як має бути.

белая винтовая лестница

  • Причина 4. ПОДХОДИТ К ЛЮБОМУ ТИПУ ПОМЕЩЕНИЙ

Чіткі строгі лінії, витонченість форм і мінімалізм – ось секрет красивої сходи в інтер’єрі. Якщо Ви живете в лофт, це те, що потрібно. Такі сходи ідеально вписуються в дворівневі квартири і в лофти, особливо з виходом на дах.

винтовые лестницы закрытого типа

  • Причина 5. СВОБОДА ДЛЯ ТВОРЧЕСКОГО ВОПЛОЩЕНИЯ САМЫХ БЕЗУМНЫХ ИДЕЙ

Дивні химерні форми? Так, і чим побільше. У строгому стриманому інтер’єрі такі сходи стане родзинкою, додасть “іскорку” в загальний настрій.

винтовые лестницы из дерева

  • Причина 6. ЕЛЕГАНТНІСТЬ И ВИТОНЧЕНІСТЬ ФОРМ

Сходи гвинтові в стилі “індастріал” можуть виглядати вишукано і витончено, всупереч частій помилковій думці про цей стиль. Тільки подивіться, як гарно виглядає тандем металу з деревом. Це поєднання вже стало класичним. А безліч відтінків як одного, так і іншого матеріалу дає безмежний простір для Вашої винахідливості.

винтовые лестницы на металическом каркасе

деревянные винтовые лестницы

  • Причина 7. НЕПОМІТНІСТЬ

Гвинтові сходи також можуть бути непомітні, що особливо цінно, якщо у Вас недостатньо місця або складне планування. Тоді можна облаштувати свого роду “нішу” для сходів, або відгородити їх високими бортиками, щоб вони не кидалася в очі і гармоніювали з іншими предметами в інтер’єрі.

незаметная винтовая лестница

винтовые лестницы на заказ

Середня вартість гвинтових сходів з дерева – від 1600 USD за метр висоти. Металева основа коштуватиме менше. Є компанії, які пропонують варіанти дешевше, є і подорожче. Але. У виборі майстра, який виготовить сходи, варто звертати увагу в першу чергу на позитивні відгуки про нього і рекомендації. Адже в процесі виробництва і купівлі сходів не повинно бути ніяких компромісів з якістю.

Послуги компанії