Поговоримо про сходинки?

Перш ніж поговорити про сходинки, давайте уявимо собі звичайні дерев’яні сходи. Під  час цього процесу, в нашій уяві першими малюються, звичайно ж, сходинки наших сходів. Чому так? Наша підсвідомість вже заздалегідь підказує нам, що сходинка – це найголовніший складовий елемент сходів. По суті, як би ми піднімалися або спускалися, якби не було сходинок? Якщо вийшло уявити щаблі для сходів, то все інше буде спливати у Вашій свідомості, як за помахом чарівної палички: будинок поверхи сходи.

st4

Встановлення дерев’яних сходів передбачає виконання кількох етапів. Так само і дерев’яні східці для сходів потрібно створювати, пройшовши всі відповідні етапи.

По-перше, потрібно правильно придумати саму ідею майбутніх сходів і майбутніх сходинок. У цьому Вам можуть допомогти наші професійні дизайнери з компанії «Золотий перетин». Під час цього потрібно враховувати кілька факторів, які впливають на постановку цілей. Слід пам’ятати, що сходинки повинні підходити по стилю не тільки до інтер’єру, але і до інших складовим елементів сходів. Буває так, що підібравши сходинки, і почавши їх спорудження, замовник раптом розуміє, що балясини або перила, які є в наявності не підходять.

Також потрібно розуміти, що різні конструкції тягнуть за собою різний стилістичний вплив на людину. Наприклад, сходи на больцах будуть дуже відрізнятися від того, як виглядають дерев’яні сходи на другий поверх.

st2

По-друге, слід підібрати варіант оформлення сходинок. Можна використовувати різноманітні техніки для прикрашання кожної сходинки. Ви можете просто пофарбувати сходинку в якийсь цікавий колір, або замовити різьблені дерев’яні сходинки для сходів в нашій компанії «Золотий перетин».

st3

Третім  чинником, є те, які функції повинні виконувати Ваші сходинки. Якщо Ваш пріоритет – це краса і візуальне сприйняття сходинки, то Ви можете вибрати мінімалістичні варіанти і замовити сходи на больцах, або надихнутися і замовити гвинтові сходи з кованими поручнями, які будуть виглядати, немов сходи в замку. Але  якщо Вас цікавить функціональність Ваших сходів, то можна використовувати простір, зайнятий під сходинки з розумом. Наприклад, якщо у Вас вдома живуть літні люди або інваліди, можна встановити пандус на сходинки. Або якщо у Вас велика родина, можна побудувати сходи-трансформер, які зможуть бути ще й сховищем для Ваших речей.

st1

Зважаючи на всі ці фактори, бажаємо Вам зробити правильний вибір і замовити прямо зараз сходинки для сходів з дерева на нашому сайті!

Послуги компанії