Проектування сходів

Коли Ви вже визначилися з вибором сходів своєї мрії і можете пояснити свої вимоги нам, тоді починається процес створення проекту. Ні для кого не секрет, що чим краще спланувати якусь подію, тим менше несподіванок і проблем вона викличе. Тому так важливо обговорити заздалегідь всі деталі, намалювати всі креслення, вибрати всі матеріали, ну і, звичайно ж, все розрахувати. В цьому Вам допоможе наша команда професіоналів, головна мета яких – догодити Вам, як кінцевому покупцю. Нам дуже важливо підтримувати рівень надання наших послуг на найвищій позиції і забезпечувати кожному покупцеві зразковий сервіс.

Проект дерев’яних сходів – обов’язковий елемент під час її створення!

Навіть якщо у Вас є найбільш сучасна і технологічно ідеальна техніка для виробництва сходів, а також, якщо у Вас в арсеналі саме якісну сировину, все одно Ви повинні пройти через етап з підготовки Ваших майбутніх дерев’яних сходів. Будь-який ремонт не обійдеться без роздумів про те, як повинні бути зроблені сходи, без малювання креслення, плану і так далі. Планування – це дуже важлива стадія будь-якого проекту. Саме він дає уявлення про те, як виглядатиме сходи на другий поверх, які функції для неї будуть пріоритетними, скільки вона повинна прослужити і зручною чи вона буде. Наша компанія «Золотий перетин» надає широку сферу послуг для тих, хто хоче спорудити у себе вдома дерев’яну драбину, серед яких проектування сходів в приватному будинку.

Процес виготовлення і встановлення  починається з проектування сходів. Це один з найважливіших етапів, оскільки від грамотно створеного проекту залежатиме надійність і ефективність конструкції. Починається робота з виїзду нашого фахівця на об’єкт для проведення всіх необхідних замірів. Крім того проектування сходів передбачає один з найголовніших нюансів – врахування побажань замовника, а також архітектурних особливостей самого будинку.

Кожен етап створення сходів повинен бути врахований у проекті сходи
щоб не упустити жодної важливої ​​деталі.

 У першу чергу наші майстри оглянуть Ваш будинок або квартиру і складуть перший чорновий і можливий обсяг робіт. Таким чином, проект сходів другого поверху починає своє життя. Далі наші професійні працівники з компанії «Золотий перетин» розкажуть про плани роботи Вам, і ми разом обговоримо, яким чином і в які терміни буде проходити установка сходів. Коли всі нюанси обумовлені, можна приступати до виконання плану і починати малювати креслення сходів на другий поверх Вашого будинку. Нами використовується спеціальна програма для проектування сходів, щоб виключити «людський фактор» і всі помилки з процесу створення проекту. Нам важливо, щоб робота була виконана чітко за інструкцією, яку ми створюємо, щоб уникнути казусів і проблем.

Після того, як креслення вже на руках, можна приступати до підбору матеріалів. Під час цього етапу ми практикуємо двостороннє спілкування замовника з виконавцем робіт. Ми обмовимо з Вами всі нюанси і дрібниці, щоб підібрати не тільки якісні матеріали, але й не потрапити в халепу з ціновою політикою. Коли наша команда вибирає матеріали – будьте впевнені вони будуть того коштувати. Ми відповідальні за те, якими будуть Ваші сходи в момент їх експлуатації і на протязі всього часу їх використання. Саме тому ми виготовляємо тільки висококласний продукт, з яким важко зрівняється звичайним сходам з представлених на масовому ринку. Ми використовуємо тільки ті матеріали, які будуть себе добре уявляти в будь-яких ситуаціях і під всілякими впливами агресивного середовища. Ми розуміємо, що таке знос і намагаємося мінімізувати його прояв під час користування нашою продукцією. Якщо Вам потрібен добротний проект сходів на другий поверх, рекомендуємо Вам замовляти його саме у нас, адже ми гарантуємо 100% результат і високу якість роботи.

Точне проектування сходів – гарантія якості кінцевого результату!

Складаючи список вимог замовника, ми обов’язково дізнаємося, якими Ви хочете бачити свої сходи, з яких матеріалів вони повинні бути виготовлені, чи потрібно їх прикрашати додатковими декоративними елементами і т.д. Однак, також для нас важлива і більш технічна інформація – передбачувана міцність сходів, їхнє місце розташування, розміри і конфігурація, чи буде висота конструкції в майбутньому збільшуватися. Всі ці дані дозволять врахувати кожні сходи, щоб сходи стали гідною прикрасою Вашого будинку.

Ми враховуємо всі Ваші побажання і рекомендації по ходу
проектування сходової конструкції!

Систематизування та обробка вимог замовника – це найголовніше, на що варто звернути увагу під час проектування сходової конструкції потрібно розуміти, що дерево і метал – це дорогі матеріали, переробляти які краще не потрібно. Саме тому ми створюємо наші сходи з першого разу і в ідеальному стані. Вони обов’язково Вам сподобаються, так як ми врахуємо всі Ваші побажання і рекомендації.

Проектування сходів здійснюється в декілька етапів. На кожному з них, між замовником і нашою компанією повинен відбуватися діалог. Це потрібно для уникнення додаткових правок, переробок і невідповідностей. Адже чим краще ми розуміємо один одного, тим якіснішим і успішнішим буде кінцевий результат роботи.

Також ми будемо враховувати Ваше візуальне перевагу, і вибирати ті позиції, які будуть підходити до Вашої майбутньої сходах по дизайну і, звичайно ж, будуть подобатися Вам.

Коли всі матеріали будуть обрані, наші фахівці почнуть розрахунок сходової конструкції. Розрахунок – це дуже важливий етап проектування дерев’яних сходів. Від того чи грамотно буде зроблено розрахунок, залежатиме безпека і міцність всієї сходи. Ми виміряємо кожен елемент, щоб проект сходів був правильним і в процесі роботи не виникало непередбачених ситуацій, заминок і недостач.

З чого складається проект сходів?

  • розробка дизайну, архітектурно-планувального рішення;
  • створення 3D макета сходової конструкції, яка вписана в реально існуючий простір Вашого будинку;
  • підбір відповідних матеріалів для сходів;
  • розрахунок надійності й міцності конструкції (ширина і висота сходинок, вимір допустимого рівня прогинів окремих елементів);
  • розробка креслень і технологічної документації.

Розробка дизайну здійснюється кваліфікованими працівниками нашої компанії з урахуванням всіх Ваших побажань. Візуалізація за допомогою графіки запроектованих сходів, дуже допомагає звикнути до майбутнього результату. Ми гарантуємо Вам, що Ви отримаєте саме те, що ми намалюємо. Підбір матеріалів відбувається з урахуванням ринкових цін у Вашому регіоні проживання. Також, ми відповідальні за якість і надійність обраних нами матеріалів, адже від цього залежить довговічність всієї нашої конструкції.

Добре зібраний пакет документів проекту сходів – запорука якісного виконання робіт і контроль на кожному етапі.

 Що ж включає в себе проектування ексклюзивних сходів? У пакеті документів на проект сходів повинні бути представлені: мінімум три плани сходів, як зверху, так і з боків. Далі потрібно представити кілька планів об’ємної візуалізації сходів, щоб замовник міг повністю представити свої сходи в інтер’єрі. А також повинні бути присутніми деталізовані креслення сходів. Всі ці представлені компоненти і відрізняють звичайна комерційна пропозиція від проекту сходів.

Тільки після того, як Ви затвердите проектну документацію, ми можемо приступати до роботи з виготовлення та установки сходів. Якщо не всі Ваші бажання були враховані або виникли нові вимоги до майбутньої конструкції, проект відправляється на доопрацювання. Ми готові задовольнити всі запити клієнтів, щоб Ви отримали сходи, що підходять дому на всі 100 %.

Правильне рішення кожного власника приватного будинку – замовити проект сходів
в компанії «Золотий перетин» прямо зараз!

 Звертайтеся в «Золотий перетин» за допомогою по створенню сходів і ми підготуємо для Вас проект будь-якої складності і будь-якого напрямок. У нашому арсеналі багато виконаних замовлень і задоволених клієнтів Ми потрудимося на славу, будь то проект спіральних сходів, проект сходів на больцах або проект бетонних сходів з дерев’яною облицюванням. Ми знаємо, як створити якісний продукт. Якщо Вам потрібно встановити у Вашому домі забіжні сходи, гвинтові, на косоурах або будь-який інший тип дерев’яних сходів, ми з радістю допоможемо Вам у цій непростій справі. Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом наших вже створених проектів, щоб знати які прекрасні сходи ми можемо Вам запропонувати. Чекаємо Ваших дзвінків!

Професійний проект сходів для тих, хто цінує час і гроші!

(Нету результата)

Послуги компанії