Розробка дизайну продукції

Ексклюзивний дизайн інтер’єру будинку – це широкі можливості для втілення і реалізації Вашої мрії. Так як кожна людина по-своєму унікальна, так і її будинок не може бути схожий на який-небудь інший. Щоб Ви могли відчувати себе справжнім господарем будинку, в розробці його інтер’єру потрібно спиратися на Ваші смаки, почуття, характер і статус. Відповідно розробка індивідуального дизайну оформлення Вашого житла – це квиток в запаморочливу і захоплюючу подорож до своєї мрії.

Компанія спеціалізується на створенні індивідуальних дизайн-проектів для будинку. Ми принципово не займаємося виготовленням предметів інтер’єру по шаблону, а орієнтуємося на розробку ексклюзивних виробів, єдиних у своєму роді. Ми співпрацюємо з таким художником, як Андрій Тюрин, який тонко відчуває бажання і настрої клієнта.

Представити повну масштабність майбутніх виробів або комплексного оформлення інтер’єру деревом, будь-то квартири, будинки чи палаци – нелегко. Особливо, коли мова йде не про окремо розташовані вироби, а про комплексне оформлення інтер’єру. У цьому випадку, створена за ескізом 3D-модель представить повноцінну картину майбутнього виробу або інтер’єру.

Представляємо Вам приклади робіт
із візуалізації виробів у 3-D.

 34rr

Розробка 3D-моделі

Дана послуга незамінна в тому випадку, якщо Ви хочете повністю обставити меблями окреме приміщення чи весь будинок. Сам ескіз не зможе представити досить ясну картину того, який результат вийде, а 3D-модель продемонструє, де можна розмістити кімнатні квіти або поставити сімейні фотографії. Майбутнє приміщення постане перед Вашими очима в реальному вигляді.

erf

Замовник є співавтором проекту. Ми на кожному етапі розробки дизайну враховуємо персональні уподобання, оперативно вносимо корективи, щоб повністю задовольнити Ваші побажання. Результатом такого творчого союзу є естетичний, стильний, затишний, а часом експресивний і сміливий дизайн виробів, які в підсумку створять ефектний інтер’єр будинку Вашої мрії. Наша майстерність грунтується на професіоналізмі, нестандартному підході і креативності, результатом якого стає не просто дизайн-проект, а стиль життя.

Ви мрієте – ми втілюємо!

 

(20голосов, оценка: 4.35 из 5)

Послуги компанії