Розробка проекту продукції

Оскільки дерев’яні вироби – речі недешеві, помилки і недоліки тут неприпустимі. Тому перед тим, як приступити до виготовлення продукції з масиву, ми хочемо, щоб Ви побачили на власні очі, як виглядатиме виріб в інтер’єрі будинку. Для цього компанія залучає до роботи професійного інженера-конструктора з величезним досвідом. По готовому і затвердженому Вами ескізу розробляється в спеціальній конструкторської програмі 3D-модель виробу з урахуванням його розмірів та габаритів. Готова побудована модель майбутніх сходів або меблів запобігає виникненню помилок і дозволяє вчасно внести корективи, якщо Вам що-небудь не сподобається і захочеться змінити.

В тривимірному зображенні промальовується кожна дрібниця, аж до розмірів завитків на декоративних прикрасах сходових конструкцій і комплектуючих деталей. Так як дизайн будинку – це відображення стилю життя господарів, візуалізація стає ключовим моментом під час втілення архітектурно-дизайнерських задумів в реальність.

Саме тому, остаточне узгодження вигляду та розмірів виробів, і безпосередньо укладення Договору на виготовлення йде вже по готовності як ескізу, так і 3D моделі. А після укладення договору, на підставі погодженої 3D моделі вже робиться детальне креслення і специфікація виробів для столярного виробництва. Завдяки інженерно-конструкторської роботи компанії, Ви отримуєте в результаті досконалий виріб, який ідеально впишеться в інтер’єр будинку.

proekt

(15голосов, оценка: 4.53 из 5)

Послуги компанії