Різьба та сходи – неймовірний тандем!

Візерунок, плавні лінії, красиві форми – всього цього можна домогтися за допомогою фігурного різьблення по дереву. Варто розуміти, що різьблення – це вже мистецтво. Компанія «Золотий перетин» пропонує Вам дізнатися побільше про те, як можна прикрасити сходи без використання додаткових матеріалів. Завдяки тому, що існує різьблення по дереву, можна створити сходи в цілісному стилі, тобто суцільно дерев’яні, які будуть не тільки дуже затишними, але і красивими. Ще королі використовували різьбу для того, щоб прикрасити свої замки. Хочете відчути себе дворянином – замовляйте наші елітні сходи з дерева, а також різьблені поручні для сходів.

1

Як же відбувається процес різьблення по дереву? Сам малюнок – це виїмки, западинки і дірочки, створені майстром, і покриті лаком. Для того, щоб створити цікавий візерунок потрібно використовувати безліч різних інструментів, часу і зусиль майстра. Орнамент може створюватися як вертикальними так і горизонтальними лініями. Така різьблення називається художнім. Взагалі можна класифікувати різьбу на такі типи: наскрізна, глуха, скульптурна, будинкова, а також різьблення бензопилою. Домова різьба, до речі, поєднує в собі перші три типи. Таким різьбленням прикрашають будинки. Наскрізну різьбу створюють за допомогою різців, стомесок, лобзиків або пилок. З назви зрозуміло, що дерево ніби прорізається наскрізь, що і створює орнамент. Таке різьблення в кінцевому підсумку виходить дуже мереживним. Рельєфне різьблення характерне тим, що всі елементи орнаменту розміщуються на плоскому фоні. А  ямки або заокруглються або заовалюються. Що стосується скульптурного різьблення – то це спосіб зображення людей, тварин, будівель і так далі, за допомогою дерева. Майстер повинен представляти майбутню скульптуру в об’ємі, а тому для такого типу різьблення часто роблять 3D макети. Такій різьбі присвячені навіть фестивалі, і перила прикрашені скульптурним різьбленням можна вже точно вважати шедевром.

2

Для того, щоб прикрасити сходи більш всього підійде поєднання декількох типів різьблення. Дуже цікаво також виглядає скульптурне різьблення на початку перил. Така прикраса сходів виглядає дуже багато і красиво. Варто відзначити, що різьблення – дуже індивідуальна справа, тому Ваш дизайн сходів точно не повториться.

3

Пропонуємо Вам подивитися фото різьблення на яких може надихнути Вас на вибір. Ми хочемо, щоб Ваші сходи були унікальними! Замовляйте перила з різьбленням на нашому сайті.

Послуги компанії