Збірні дерев’яні сходи – Поради та факти, які Ви повинні знати!

Збірні дерев’яні сходи склеюються і прикручуються болтами разом, таким чином, щоб робити їх безпечними та зручними для використання. Всі частини фіксуються як єдине ціле. Збірні сходи можуть бути створені у вигляді остаточної готової моделі або вони також можуть бути розділені на частини, деякі можуть бути зібрані разом. Вибір способу їх доставки повністю залежить від виробника.

Так як продукт виконується за індивідуальним замовленням, покупець може мати бажаний дизайн і вибрати якість деревини для сходів. Люди можуть вибирати балясини повернені або прості. Придуманий замовником унікальний дизайн можна вдосконалити. Крім того,покупцям надаєтья можливість вибрати спеціальні поручні і сходи з ряду дизайнерських проектів виробника. Унікальні ідеї зажадають трохи більше часу для виконання, так як вони повинні бути розроблені в потрібному форматі з нуля.

Аксесуари для сходів

Виробники збірних сходів також займаються виробництвом сходових поручнів, перил, балконних огорож тощо.Сходові клітки, вигнуті або прямі, виготовляються одночасно зі сходами. Також застосовують і балясини, відомі як пікети, на відстані максимум 4 см один від одного, оскільки вони забезпечують безпеку для маленьких дітей, що є дуже важливо. Якщо в сім’ї немає маленьких дітей, тоді балясини можуть бути встановлені на великій відстані.

Кругові збірні сходи мають різний вибір обертання. Це означає, що спіраль конструкції може обертатися за годинниковою стрілкою, або ж проти годинникової стрілки. Використовують простий метод для того, щоб розпізнати тип обертання: коли людина стоїть в нижній частині сходів та перила знаходяться з лівого боку від сходів, тоді спіралі спрямовані за годинниковою стрілкою, а якщо ж поручень знаходиться по праву сторону від сходів, то спіраль обертається проти годинникової стрілки.

Інша важлива частина збірних сходів – прокрутка фігурного елементу. Вона ставиться на початку поручнів і відома як спіраль. Це – декоративний стартер поручнів у нижній частині сходів,що використовується для забезпечення краси і міцності.

(Нету результата)

Послуги компанії