Стилістичні рішення для сходів.

Коли ми будуємо будинок, ми будуємо його для всієї великої родини. А навіть якщо її поки немає, ми мріємо про посиденьки на ганку, дивлячись на майбутніх діточок. Відповідно, багато мешканців – багато різних смаків, а також багато кімнат.

Дуже важливо, щоб кожному члену сім’ї подобалося те місце, де він живе. Тому пропонуємо Вам дізнатися більше, що таке дизайн сходів і з чим його їдять.

  «Класицизм» для мами і тата

Спокійний, консервативний стиль, від якого віє солідністю і шармом. Найчастіше в такому стилі обставляють спальні: широкі ліжка, дерево з різьбленням, світлі тони. Сходи в стилі класицизм будуть виглядати серйозно і в той же час трохи помпезно.

classicizm

 «Арт-деко» – особистий простір для глави сімейства

Добре облаштовувати в такому стилі кабінет для тата, а може і для сильної жінки – мами. У кожному разі, такий стиль додасть інтер’єру витонченості, легкості, а також допоможе Вам зосередитися. Арт-деко зародився у Франції, і являє собою синтез неокласицизму і модерну. Тому його вважають стилем «гарного смаку».

art-deco3

 «Модерн» – для оригінальної особистості

Основний матеріал модерну – дерево, тому дизайн дерев’яних сходів в такому стилі – дуже хороше рішення. Але потрібно враховувати, що це не тільки найскладніший, але і один із найдорожчих стилів. Модерн використовує дерево натуральних кольорів, флористичні візерунки, криві лінії, вітражі, ковані елементи. Тому сходи в стилі модерн повинна бути обов’язково різьблений, або з ковкою.

modern

 «Мінімалізм» – нічого зайвого!

Лаконічність, точність, простота композиції – все це модерн. Якщо Вам до душі геометричні форми, природні матеріали, нейтральні кольори, тоді сходи в стилі мінімалізм Вам дуже сподобаються і доповнять інтер’єр. Добре виглядають в такому стилі сходи-трансформер.

minimalist

 «Хай-тек» – для сучасної людини

Цей стиль дуже добре виглядає на кухні. Але в принципі, будь-яке приміщення в стилі хай-тек буде виглядати модним і ультрасучасним. Такі приміщення нас наче переносять у майбутнє. Якщо Вам потрібні сходи в стилі хай-тек, орієнтуйтеся на прямі лінії, відчутний глянець і блиск, вбудоване світло, монохромні відтінки з яскравими акцентами, лаконічні форми та фурнітуру. Добре підійдуть в такому випадку, сходи на больцях.

hi-tech

 «Кітч» – якщо хочеться все і відразу

Суперечливий стиль, який підходить далеко не всім. Якщо Ваше серце тягнеться до несмаку, але розум говорить що це погано, то кітч – точно для Вас. Дисонанс в кольорах, відтінках, фактурах – Вам це подобається? Якщо Ви – стилістичний нігіліст, то замовляйте сходи в стилі кітч. Хоча, по суті, сюди будь-які сходи підійдуть.

Kitch

Послуги компанії