Світло проти темряви або яке дерево вибрати для сходів?

Багато хто з нас витрачає на підбір будматеріалів величезну кількість часу. Якщо Ви не фанат довгих прогулянок по магазинах або довгих пошуків в інтернеті, то Ви знаєте, як важливо вибирати все добре і бажано з першого разу. Набагато краще запастися потрібною інформацією перед походом у магазин, щоб потім не повертати результат поганого або необдуманого вибору.

Сходи на другий поверх в приватному будинку повинні бути грамотно встановлені, але ще й підходити під інтер’єр Вашого приміщення. Найбільш вагомою візуальною характеристикою будь-яких сходів є їх матеріал. Погодьтеся, сходи зі світлого дерева набагато відрізняються від навіть таких же сходів, але з темного дерева. Завдяки колірному фактору, Ви можете, як розширити Ваш простір, так і звузити його. Сходи другого поверху з темного дерева можуть забрати у Вашого приміщення деяку порцію світла, а світлі сходи, навпаки, додати.

Пропонуємо Вам, подивитися фото сходів в приватному будинку, щоб уявити, які краще купити дерев’яні сходи на нашому сайті.

Класичне поєднання світлого дерева і білої фарби – це тандем, який не вийде з моди ніколи. Такі сходи затишні, гарні і більшості людей припадають до душі. Якщо Ви схиляєтеся у бік світлого дерева, то вибирайте сходи з бука, дуба, клена, сосни, ясена, берези або граба.
l1 l2l4

Якщо Ви любитель темного дерева, яке виглядає більш благородно, то Ви повинні бути готові до ретельного догляду за сходами. Адже на темному дереві дуже видно пил, відбитки пальців і т.д. Але всі ці незручності перекриває краса, якою наповнють Вашу кімнату сходи з темного дерева.d1

Темними вийдуть сходи з горіха, вишні, каштана, венге, полісандр, дуба, евкаліпта, модрини, абрикоса, ялівцю, акації.

d1 Темной получится лестница из ореха, вишни, каштана, венге, полисандра, дуба, эвкалипта, лиственницы, абрикоса, можжевельника, акации. d2d3d4

 

Якщо Вам все таки складно зробити вибір після цієї статті, то телефонуйте до нас в «Золотий перетин» і ми з професійної точки зору, допоможемо Вам підібрати найкраще.

Послуги компанії