Сходи з суцільного дерева

Суцільнодерев’яні сходи за індивідуальним замовленням!

У кожному будинку, який має два або більше поверхів, виникає необхідність замовити сходи. При цьому важливим є не стільки сам факт появи в Ваших апартаментах сходів, скільки підбір ексклюзивної моделі, яка підкреслить вишуканий дизайн інтер’єру Вашого житла. Найбільш вдалим варіантом стануть сходи з суцільного масиву від компанії “Золотий перетин”.

Компанія виробляє сходи по індивідуальному ескізу. Таким чином, Ви отримуєте дійсно унікальні сходи, які майже повністю виготовлені вручну. Якість і довговічність таких сходів стануть для Вас найкращим подарунком.

Переваги сходів із суцільного дерева:

  • ексклюзивність (кожні сходи мають неповторний дизайн і малюнок);
  • стійкість до дії зовнішнього середовища (не втрачає зовнішній вигляд протягом десятків років);
  • швидкий монтаж сходів;
  • надійність і міцність;
  • легко вписуються в уже існуючий дизайн;

Завдяки високим експлуатаційним та естетичним якостям матеріалу, дерев’яні сходи по праву завоювали своє місце під сонцем. Ми використовуємо суху деревину, що означає високий ступінь опору до деформації. Також, в якості покриття для сходів ми використовуємо італійські лакофарбові матеріали, що значно підвищує зносостійкість сходів.

Сходи будь-якої конструкції та стилю під замовлення в Києві

Залежно від Ваших побажань, сходи можуть бути прямими, спіральними, С-подібними, Г-подібними або П-подібними. Також Ви можете самостійно вибрати деревину, колірну гаму, наявність або відсутність підсходинок, балясин, габарити сходової конструкції і її обшивку.

Саме дерево надає величезну кількість можливостей для втілення найнеймовірніших побажань замовника. Навіть якщо потрібно встановити сходи з масиву в уже продуманий інтер’єр, Ви здивуєтеся наскільки універсальним і стилістично гнучким виявляється натуральне дерево.

Суцільнодерев’яні сходи під замовлення з дубу та ясена!

Ми використовуємо тільки якісні сорти дерева, і вибираємо найміцніші з них, а саме: дуб та ясен. Сходи з дуба або ясена прослужать довго і будуть виглядати відмінно! Оскільки неможливо знайти двох дерев з одним і тим же малюнком, так і кожна сходи стають унікальними в своєму роді. Компанія “Золотий перетин” пропонує ексклюзивні сходи з натурального дерева, які стануть родзинкою Вашого інтер’єру.

Час виготовлення однієї нашої сходи – від 2 до 4 місяців, що, звичайно ж, залежить від складності робіт. Після установки сходи і представлення її замовнику ми видам гарантію терміном від 2 років. Замовивши сходи у нас, Ви отримаєте злагоджений робочий процес, який буде включати в себе такі етапи: зустріч з замовником, огляд місця встановлення майбутніх сходів, обговорення деталей із замовником, створення макету сходів, розробка проекту сходів і 3D-моделі, а також монтаж сходів.

Сходи з суцільного дерева для тих, хто цінує якість життя!

Ми знаємо, наскільки важливо для Вас мати сходи, які повністю відповідають вимогам і потребам. Тому фахівці нашої компанії беруться за проекти будь-якої складності. Ми не тільки створимо досконалий по конструкції і естетиці виріб, але й врахуємо інтер’єр Вашого будинку. Сходи з суцільного дерева вразять Вашу уяву і викличуть захоплення у всіх гостей дому.

(43голосов, оценка: 4.42 из 5)

Послуги компанії