Прикрасити сходи – просто!

Художня ковка

Кування – один з найбільш поширених способів прикрасити дерев’яні сходи. Кований метал виглядає дуже благородно і добре поєднується з деревом. Завдяки високим температурам під час процесу кування, металу можна надати будь-яку форму. Жорсткі лінії або мудровані завитки – вирішувати Вам!

Скульптурне різьблення

У великому будинку, дерево – це той матеріал, який виглядає презентабельно, служить довго і додає затишку. Але всі забувають, що саме дерево – це елітний натуральний матеріал, завдяки правильному використанню якого, можна домогтися неймовірних ефектів. Також дерево – це піддатливий матеріал, який дозволяє створювати скульптурні стовпи і різьблені балясини на Ваших сходах.

Гнуте дерево

Зігнути дерево дуже складно. Але якщо це виходить, то Ви стаєте щасливим володарем витончених сходів, які будуть добре гармоніювати з будь-яким інтер’єром. Також поручні з цільного дерева добре підходять для людей, в будинку у яких живуть діти. Адже різьблені або ковані деталі можуть бути травмонебезпечними.

Канати

Тим, хто любить все нове і нестандартне, пропонуємо звернути увагу на декорування сходів з дерева за допомогою канатів. Натягнувши товсті яскраві канати замість поручнів, Ви отримуєте цікаві сходи без втрат простору.

Дерев’яні рейки

Легкий спосіб монтажу такого декору відразу ж підкуповує. А лаконічний і красивий результат відмінно підходить для інтер’єрів у стилі мінімалізм. Завдяки грі з освітленням можна домогтися досить цікавого ефекту.

Скляні перила

Сходи в стилі хай-тек зі скляним поручнем – це не тільки модно, але й дуже комфортно. Завдяки цільному склу Ви в безпеці під час пересування по сходах.

Підсвічування

За допомогою світлових променів можна кардинально змінювати зовнішній вигляд і розмір простору. Згадайте, як відразу перетворюється Ваше улюблена будівля в місті, коли настає вечір і її стіни підсвічуються. Так само і зі сходами, Ви можете вмонтувати світлодіодні лампочки або стрічки в сходинки сходів, щоб домогтися неймовірного ефекту.

Килимове покриття

Дерев’яні сходи можуть бути не тільки красивими, але і затишними. Цьому можна посприяти, якщо вибрати пухнасте килимове покриття для сходинок Ваших сходів. У такому випадку, по сходах можна буде ходити навіть босими ногами.

Послуги компанії