Установка листяних східців сходів

Килимові сходи можуть зноситися, якщо сходи використовуються часто. Листяні сходи є одним з оптимальних варіантів.

Дерев’яні сходи сприяють збереженню існуючих сходів. Ви можете замінити килимове покриття міцними і протиковзкими сходами з листяних порід. Листяна порода додасть шарму і елегантності Вашому будинку.

Установка ступенів сходів з листяних порід є одним з багатьох проектів облаштування Вашого будинку, який Ви зможете зробити самостійно. Перш ніж Ви встановите листяні сходи, необхідно зробити деяке обстеження, щоб побачити загальний стан Ваших сходів. При заміні килимових сходинок на дерев’яні, потрібно переконатися, чи не видають сходи звуку або ж чи не стали вільними гвинти.

Заміна килимових сходинокна дерев’яні.

Настил твердої деревини швидко стає популярним. Ви можете використовувати будь-який тип деревини для сходинок. Це не тільки додасть естетичну красу дому, але й надасть легкості у прибиранні листяних порід. До них Ви можете використати різні види килимків для створення більш домашньої атмосфери. Ось кілька порад, щоб замінити Ваші килимові сходи на листяні.

Ви можете почати з видалення килимової смуги і клею зі сходів. Не турбуйтеся, якщо деревина подряпається в процесі видалення килима.

Наступний крок – відпилювання існуючого капотування із сходинок. Почистіть щаблі й поруччя. Видаліть шпинделі (шурупи) із сходинок тримайте їх у безпечному місці.

Зробивши основний крок, використовуючи будівельний клей можна приклеювати листяні породи дощок на сходи. Важко працювати з твердою деревиною близько стояка і стрингера. Так як стрингер (планка, яка з’єднує два етапи) не знімається легко, можна використовувати фанеру під колір сходинокз листяних порід. Далі обрізаємо краї сходинок і виправляємо молдинги для покриття швів, а також проводимо заміну всіх гвинтів, які були видалені.

Останній штрих робиться після того, коли всі сходи покриті листяною породою. Вм’ятини повинні бути заповнені спеціальною шпаклівкою для деревини або дерев’яним воском. Перш ніж використовувати наждачний папір для згладжування деревини, необхідно дочекатися поки замазка висохне.

Останнім етапом є нанесення на дерево лаку або фарби. Для листяних сходів перед нанесенням лаку варто використовувати якісні грунтовки для деревини. Нанесення лаку необхідно дочекатися повного висихання грунтівки.

При застосуванні лаку необхідно слідувати інструкціям виробника. Для гарного ефекту потрібно нанести декілька тонких шарів лаку на сходинки, дозволивши фарбі висохнути між шарами.

(Нету результата)

Послуги компанії