5 цікавих та корисних відео про сходи

Ремонт – складна штука, яка до того ж займає багато часу. Іноді дуже важко визначиться з вибором правильних та якісних будматеріалів, технологіями ремонтних робіт, а також дизайном і багатьма іншими важливими моментами. Так як ми живемо в епоху технологічного прогресу, коли інтернет став  вже частиною нашого повсякденного життя, то по більшій мірі, в багатьох питаннях ми покладаємося на пошукові системи. Погодьтеся, набагато легше вибрати дерев’яні сходи на другий поверх відео про які так легко знайти в мережі.

Але для тих, кому немає часу шукати, переглядати багато різноманітних відео або кому просто ліньки, ми підготували добірку найцікавішого. Ми переглянули дуже багато інформації. Так що, сідайте зручніше і будьте готовими дізнатися, що ж являє собою якісні сходи відео яких додане нижче.

1. Зробив сходи – і не маєш турботи!

«Каркасный дом самостоятельно»

Відео для тих, у кого каркасний будинок в два поверхи. Доповідач повідає нам про те, яке ж відмінність між сходами з набежной ступенями і прямої сходами. А також покаже власні очі, як він робив сходи своїми руками у себе вдома.

2. Чим облицьовувати-то будемо?

«StareCasing»

Якщо тільки дивитися сходи можуть бути двох видів: красиві та не дуже. Як відновити і поліпшити стан Ваших сходів – дивіться в цьому відео. Чоловік розповість, які типи облицювальних матеріалів бувають, і яким чином ними можна обшити сходи.

3. Ідеї для дизайну в студію, панове! 

«Grig Stamate»

Ідеї для створення дизайну Ваших сходів можна почерпнути з цього чудового відео. Нестандартні форми, унікальні матеріали і несподівані кольори – все це точно допоможе Вам у вирішенні.

4. Хочу, щоб було красиво! 

«Voxa 54»

Як створюються прикраси для сходів можна дізнатися тут. Відео показує нам, як за допомогою фрезерного верстата створювати незвичайні візерунки на дереві. Подивіться таке відео і можливо Вам вдасться створити декор сходів самостійно.

5. Гвинтові сходи своїми руками  - легко, як по … спіралі! 

«Сергей Ермаков»

Гвинтові сходи онлайн відео яких представлено вище, можуть бути побудовані Вашими власними руками з дерева. Вони є простими для встановлення та монтажу, але все ж таки дуже красивими та зручними.

Якщо у Вас залишилися питання на тему сходів – звертайтесь до нас за консультацією! Компанія «Золотий перетин» представляє Вам можливість замовити сходи своєї мрії без зайвих турбот, не обтяжуючи себе переглядом відео або вибором будматеріалів.

Послуги компанії