Всі секрети та таємниці зовнішніх сходів

Дорогі друзі, ми розуміємо, як важко іноді буває вибрати ідеальні сходи, комплектуючі, розмовляти з підрядниками і тримати все під контролем. Іноді більше зусиль і терпіння забирає не сам монтаж сходів, а підготовка до нього, а також спілкування з працівниками.
Якщо Ви вирішили встановити дерев’яні сходи в будинку, то тут все трохи простіше. Але якщо ж Вам потрібні зовнішні дерев’яні сходи, то Вам варто дізнатися деякі секрети, таємниці, каверзи і проблеми, які можуть виникнути під час їх втсановлення.

nar1
Перш за все, потрібно розуміти, що зовнішні сходи створюють особливий акцент на Ваших вхідних дверях. Саме тому слід якомога краще оформити цю зону. Також, на перший погляд може здатися, що зовнішні сходи нічим не відрізняються від внутрішніх. Але це далеко не так.
Зовнішні сходи схильні дуже сприймати вплив погодних умов. День за днем ​​різноманітні атмосферні явища, такі як прямі сонячні промені, перепади температур, дощ і сніг і так далі, знижують експлуатаційні характеристики Ваших сходів. Для того, щоб уберегти свої сходи необхідно скористатися наступними секретами.

Секрет №1

Найкраще, спорудити над зовнішніми сходами захисний дашок, який вкриє їх хоча б від таких агресивних факторів, як дощ, сніг і град. Також,  дерев’яні сходи на вулиці повинні бути просочені речовинами, що відштовхують вологу  і повинні бути виготовлені ​​з вологостійкого матеріалу, по можливості антисептичного.

Секрет №2

Особливу увагу варто приділяти фундаменту сходів. Не потрібно економити на фундаменті і робити його мілкозануреним. Такий фундамент для сходів в зимовий період може перекошуватися і підніматися, оскільки грунт,  в який вштовхуються стовпці такого фундаменту, може змінювати свою структуру. Але якщо ви все ж хочете собі такий фундамент, то пам’ятайте, що перед дверима для входу потрібно облаштувати поріг в розруб. Таким чином, Ваші сходи, піднімаючись, не будуть заклинювати двері.

nar2

Секрет №3

Всі елементи дерев’яних сходів потрібно ізолювати від фундаменту. Це можна зробити, якщо прокласти між фундаментом і сходами шар гідроізоляційного матеріалу. Також потрібно фарбувати сходи водостійкими лаками і фарбами. Адже дерево,  схильне до грибкових захворювань і гниття. Не забудьте також забезпечити вогнетривкість Ваших сходів, просочивши їх спеціальними розчинами.

Секрет №4

Потрібно пам’ятати про те, що для кожних  зовнішніх сходів потрібно споруджувати водовідведення, щоб дощова вода не накопичувалася і не руйнувала Ваші сходи. Також для цієї ж мети можна споруджувати сходи під деяким нахилом, так вода стікатиме самостійно.

Секрет №5

Облицювання зовнішніх сходів повинне бути виконане  з якісних матеріалів, без тріщин та отворів. Якщо Ви хочете, щоб Ваше будівництво дерев’яних сходів не пройшло дарма, то вибирайте морозостійкий матеріал для дерев’яних сходів. Також використовуйте більш шорсткі текстури, щоб Вам не було слизько переміщатися по сходах.

Послуги компанії