Захоплююча історія сходів!

Сходи – незамінний елемент будь-якого приміщення вище одного поверху, за винахід якого можна подякувати нашим прабатькам, первісним людям. Бігли вони якось за козою під гірку, втомилися і не спіймали. Тоді голодні сіли, подумали і вирішили перейняти у тварин їхні звички. Так і з’явилася у світі перші земляні сходи. А перші дерев’яні сходи сьогодні святкують день народження в сім тисяч років! Знайшли їх в соляній шахті в Хальштадті (Австрія).

gelshtat_lestniza

Не варто також забувати, що найперший монтаж сходів описали ще єгиптяни і плем’я майя, при будівництві своїх пірамід.

Перші фігурні сходи створювали ще ассірійці в палаці царя Дарія, прикрашаючи його зовнішні сходи зображеннями різних тварин.

lestniza_darija

Опори, на яких споруджували свої сходи стародавні римляни і греки іноді досягали двох метрів в висоту.

У Середньовіччі дуже часто будували металеві сходи, адже люди тоді постійно воювали. А це означає наявність оборонних споруд і казематів, куди потрібно було спускатися і підніматися дуже часто. Тому сходи повинні були бути дуже міцними. У той період створювали навіть унікальні сходово-будівельні наради, адже проекти сходів було дуже складно створювати.

А в часи Відродження, бароко і рококо стали дуже популярними ковані сходи.

rococostairs_1

Сьогодні існує стільки різних видів сходів, а також способів їх монтажу, що іноді вибрати щось одне дуже складно. Тому ми хочемо здивувати Вашу уяву, і показати якими можуть бути вони - сходи!

Сходи-ілюзія в Граці, Австрія

Усього кілька годин з Відня на поїзді, і Ви можете побачити одну з головних туристичних визначних пам’яток міста – сходи в Замку Габсбургів. Їх називають «Сходами примирення». Конструкція сходів створює привабливий і архітектурно складний архітектурний ефект.

austria

Сходи в небо в Ксиліті, Мексика

Візуалізація сюрреалістичних думок поета Едварда Джеймса. Ці сходи нікуди не ведуть, але в цьому і є їхня загадка. З останньої сходинки, видно весь 2000-футовий сад Джеймса.

to_the_sky

Чарівні сходи в Дуйсбурзі, Німеччина

Може здатися, що це атракціон, але це цілком прохідні сходи, правда щоб їх пройти,необхідно зробити 249 кроків. Створили їх німецькі дизайнери Хайке Муттер і Ульріх Гьонц. Зі сходів, висотою до 49 ярдів над рівнем моря відкривається чудовий вид на Рейн.

germany

Сходи для сильних духом в Хуа Шан, Китай

Висота – 2160м, одна з п’яти священних гір Китаю, неймовірно мальовничі ландшафти – все це можна побачити … якщо піднятися цими жахливо крутими сходами. Мало того, більшу частину дороги потрібно підніматися в дуже густому тумані. Але в кінці шляху, зійшовши по найкрутішим сходам Blue Dragon Ridge (ребро синього дракона), не боячись обривів з обох сторін, можна побачити пухнасті хмари у себе під ногами.

bluedragon2

Послуги компанії